Wyzwolony


Tom 4 cyklu Idealnie nieidealni
Ocena: 5.75 (4 głosów)

Możesz otoczyć się potężnym murem, założyć zbroję ze stali i rzucać mu wyzwanie, kiedy przykłada ci broń do głowy...

Aurora zrobiła to wszystko, a nawet więcej. Przeszłość, która zabiera jej swobodny oddech i ciągły ból, który wykręca jej wnętrzności, nie dopuszczają do tego, by pozwoliła komuś się do siebie zbliżyć. W swoim życiu ma teraz tylko jeden cel i nie akceptuje chociażby myśli o jakimkolwiek rozproszeniu. Tylko czy ktoś pyta ją o zdanie?

Gavin nie zadaje pytań. To mężczyzna, który przechodzi przez życie jak huragan - głośno, ostro i z szerokim uśmiechem na ustach. Nie interesuje go to, co ktoś myśli o nim, jego przeszłości czy specyficznych upodobaniach. Jednak kiedy jego ścieżki przypadkowo splatają się z tymi Aurory, dociera do niego pewien fakt – interesuje go, co ona o nim myśli.

Oboje posiadają sekrety, bolesne przeżycia i wyjątkowo wybuchowe charaktery. Gdy jednak grzech piękny ich połączy, uczucia przejmą kontrolę, a tajemnice zaczną wychodzić na jaw, czy zdołają osiągnąć to, o czym oboje skrycie marzą?

Droga do wyzwolenia jeszcze nigdy nie była tak emocjonująca...

Informacje dodatkowe o Wyzwolony:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-11-25
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382901733
Liczba stron: 394
Tytuł oryginału: Wyzwolony
Język oryginału: Polski

więcej

Kup książkę Wyzwolony

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Wyzwolony - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-01-07,

Wyzwolony
Tom 4
Idealnie nieidealni

"Możesz otoczyć się potężnym murem, włożyć zbroję ze stali i rzucać temu mężczyźnie wyzwanie, kiedy przykłada ci broń do głowy…"

Aurora przez swoją przeszłość boi się zaufać i pozwolić się zbliżyć. Co takiego się wydarzyło? 🤔 Kobieta ma w swoim życiu ma teraz tylko jeden cel. Jaki? 🤔
Dziewczyna na swojej drodze spotyka pewnego mężczyznę. Kto to taki? 🤔

Gavin to mężczyzna, który idzie przez życie szerokim uśmiechem na twarzy. Nie zwraca uwagi na to, co ktoś o nim myśli. Jednak wszystko się zmienia, kiedy na jego drodze staje nie kto inny jak Aurory.

Oboje są za sobą ciężko przeszłość, swoje sekrety, bolesne przeżycia i wybuchowe charaktery. Czy to jest dobre połączenie? 🤔 Czy jeśli między nimi szansa na miłość? 🤔 Czy są się zapomnieć o przeszłości? 🤔 Czy wszystko tajemnice pary wyjdą na jaw? 🤔 Jak na to zareagują? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedź jak sięgnięcie po książkę 📖.

Książka jest czwartym i ostatnim tomem mojej ulubionej serii. Każda historia jest o innych bohaterach i można ją czytać osobno. Jeśli miałabym wybrać który tom, który był najlepszy, to miałbym problem, bo każdy był świetny.
Autor według mnie na lekkie pióro co powoduje, że książkę czyta się szybko i lekko, wciąga od pierwszej strony. Moją uwagę też bardzo przykuwa okładka.

Bardzo Wam polecam ta historie, jak i pozostałe z tej serii.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Link do opinii

   Aurora żyje mając tylko jeden cel. Za wszelką cenę musi się wyzwolić. Doświadczyła ogromu cierpienia i niesprawiedliwości. Ale już dość! Teraz przyszła pora na karmę.
   Gavin Blare jest niczym huragan - wszędzie go pełno. Ten głośny, radosny mężczyzna w typie lekkoducha ciągle ma w pamięci wydarzenia sprzed lat. Przez to jest specyficzny, ale czym by się on przejmował? 
   Pewnego wieczoru los postanowił skrzyżować ich drogi. Oboje z bagażem doświadczeń. Oboje wybuchowi. Oboje z tajemnicami. Czy mimo wszystko zaakceptują się w pełni nawzajem? Czy oboje doznają wyzwolenia? 


    Seria "Idealni nieidealnie" była pasjonująca od pierwszego rozdziału pierwszej części. Później było już z górki. Było coraz lepiej i coraz bardziej pasjonująco.
   Ostatni tom jest inny. Mamy w nim dużo większą dozę humoru. Ba, on wręcz atakuje czytelnika z każdej kolejno przekręcanej strony. A wszystko przez Gavina. Nasz główny bohater jest po prostu nietuzinkowy. Wyjątkowy. Dla każdego jawi się jako głośny, wesoły, ironiczny, możliwe że nawet szalony i nieobliczalny mężczyzna, którego ruchy nie sposób przewidzieć. Jakby miał swój mały, prywatny świat. 
   Genialna kreacja. Uważam, że dostarczyła autorce niemałych trudności w utrzymaniu jego charakteru w ryzach. Ale wyszedł bardzo dobrze i realnie. 
   Aurora natomiast była jego całkowitym przeciwieństwem. Smutna, poważna, ironiczna, krnąbrną i zbuntowana. Pogrążona w żalu i poczuciu winy. Zakuta w kajdany, które z każdym kolejnym dniem zamiast się luzować jeszcze mocniej się zaciskały. Ogromnie jej współczułam. To czego dostarczyła było ogromnie niesprawiedliwe.
   Sekrety i tajemnice bohaterów bardzo dobrze trzymały w napięciu. Dostarczały wielu wrażeń i całej palety emocji. Emocji przede wszystkim trudnych i wymagających głębszej analizy. 
    Ogień i woda. Tacy byli główni sprawcy chaosu czwartej części. Ich historia nie była łatwa i prosta. Okazała się być niezwykle złożona i przejmująca. Książkę czyta się na jednym wdechu. Wciąga niczym ruchome piaski i skutecznie odrywa od rzeczywistości. Spędziłam z nią cudowne chwile. Z jednej strony bawiła do łez a z drugiej smutek zalewał moje serce. Totalny rollercoaster. Idealne zakończenie serii. Z czystym sumieniem mogę was zachęcić do czytania. Najlepiej z zachowaniem chronologii.


Polecam 

 

 

 

 

 

 

 

 


Współpraca reklamowa: WasPos


#recenzja

 

Link do opinii
Avatar użytkownika - czarksiazek
czarksiazek
Przeczytane:2023-01-05, Ocena: 6, Przeczytałam,

 

W pierwszej chwili może się wydawać, że książka "Wyzwolony" to jakieś romansidło z serii mafijnych, gdzie niegrzeczny chłopiec zakochuje się w uroczej kobiecie i dla niej zaczyna coś w sobie zmieniać. Ten opis zdecydowanie nie dotyczy historii Gavina i Aurory. Oboje z trudną przeszłością, z tajemnicami, które mrożą krew w żyłach, mają jeden cel. Zabrać oddech każdemu kto zadaje ból i krzywdzi. W ich przypadku do celu po trupach ma dosłowne znaczenie. Gdy ich ścieżki się splatają, mają szansę pomóc sobie nawzajem, szansę aby zamienić piekło przeszłości we wspólną przyszłość. Czy będzie to łatwe do wykonania? Napewno nie, szczególnie, że oboje mają dość wybuchowe charaktery, jednak miłość i z tym sobie da radę.

Książka wypełniona po brzegi bólem ukrywanym pod płaszczem agresji, chęci odwetu, zbytniej pewności siebie. Autorka poruszyła temat krzywdzenia dzieci przez dorosłych. To jaki wpływ na późniejsze postrzeganie świata i drugiego człowieka ma dramat dzieciństwa. Co robi z ludzką psychiką. Momentami ciężko się to czytało. Ale gorąco wam tę powieść polecam. Fabuła świetnie skonstruowana. Postacie wyraziste, konkretne. Książkę czyta się jednym tchem a słowne przepychanki między Gavinem i Aurorą to wisienka na torcie. Kibicowałam im od początku. Zakończenie w pełni mnie usatysfakcjonowało ,ale mało mi i już za nimi tęsknię 😀

Link do opinii
Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2022-12-24, Ocena: 6, Przeczytałam,

Kolejny genialny tom serii Idealnie Nieidealny.Poruszane tematy w powieści ranią serce czytelnika trzymając w napięciu,by odkryć skrywane sekrety bohaterów.Tajemnice,które zmieniły ich świat zmieniając ich postrzeganie na otaczający świat.Związane z tym emocje są olbrzymie.Pragnęłam poznać wszystkie szczegóły jak najszybciej.Jednak autorka potrafiła wspaniale pobudzać wyobraźnię w czasie czytania.
Gavina polubiłam od pierwszego poznania.Jego sposób zachowania,sposób wypowiadania się i „wyjątkowe” teksty do swoich rozmówców są nie do zapomnienia.Gdy tylko zaczyna mówić odrazu na twarzy pojawił się uśmiech.
Jest pozytywna postacią,pomimo wykonanywania brutalnych zleceń,które uwalniały świat od zepsutych osób.

Bardzo podobało mi się pojawienie osób z poprzednich tomów:Lloyda z Larissa,Zacka i Emmy,Tobiasa i Veronici.Wnoszą do lektury wiele istotnych zdarzeń.Spójność wydarzeń jest piorunująca.Dzięki temu czyta się z zapartym tchem.Możemy przeżywać ze wszystkimi bohaterami ich codzienne zmartwienia.

Cykl Idealnie Nieidealni poruszaja bardzo ważne i bolesne tematy.Odkrywanie szczegółów z życia bohaterów jest pełne wzruszen i bólu z którymi musieli się zmagać.

Powieść wywołuje tak duża ilość emocji,że ciężko opisać je wszystkie.Mnie dogłębnie poruszyła historia,która sprawiła,ze łezka wielokrotnie zakręciła się w oczach.Jestem pod ogromnym wrażeniem po tej lekturze.

Ogromnie polecam przeczytanie tej książki,jak i całej serii Idealnie Nieidealni.Będziecie nią zachwyceni tak jak Ja.

Link do opinii
Avatar użytkownika - czytam_book
czytam_book
Przeczytane:2023-01-15, Ocena: 6, Przeczytałem,

Ja bardzo lubię  serie szczególnie gdy bohaterowie skradną moje serce, a historia zapada głęboko w pamięci.

I dziś chcę Wam przedstawić ostatni tom serii ,,Idealnie nieidealni", ,,Wyzwolony" Darcy Trigovise, wydawnictwo Waspos.

Powiem Wam, że nie pamiętam kiedy tak  ubawiłam się przy książce, dialogi pomiędzy głównymi bohaterami po prostu co chwilę wywoływały u mnie śmiech.

Gavina miałam okazję poznać we wcześniejszym tomie i byłam ciekawa jego historii. Zastanawiałam się co skrywa pod pozornie pozytywnym nastawieniem do życia, pod postawą zakręconego zgrywusa. Powiem Wam, że sporo i do tego mroczna tajemnica przeszłości, która uwiera go od środka. Na drodze mężczyzny staje niespodziewanie kobieta, o ciętym języku, która nie jest mu dłużna.

Aurora, która na swoich barkach dźwiga bagaż traumatycznych przeżyć z przeszłości, które przygniatają oraz ciążą na sercu, nie dając o sobie zapomnieć, powodując smutek, żal, tęsknotę, brak wybaczenia samej sobie.

Okazuje się, że Gavin i Aurora mają wspólny cel. Jaki? Ja już wiem, a Ty musisz przeczytać aby się dowiedzieć.

Autorka zafundowała mi fabułę pełną emocji, zwrotów akcji, tajemnic, sekretów, przemocy, przyjaźni, miłości, humoru.

Jednocześnie poruszając trudne tematy życia w domu dziecka, przemocy i wykorzystania seksualnego nieletnich, przemocy w domu, pokazując jak ważne są relacje rodzinne i wsparcie najbliższych.

Polecam Wam z całego serca całą serię ,,Idealnie nieidealni".

 

Link do opinii
Inne książki autora
Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie
Darcy Trigovise 0
Okładka ksiązki - Odwet. Zemsta ważniejsza niż życie

Nigdy nie byłem dobrym człowiekiem. Kradłem, piłem, imprezowałem – to był sens mojego życia. To wszystko skończyło się pewnej nocy, kiedy napad...

Oskarżony
Darcy Trigovise 0
Okładka ksiązki - Oskarżony

Napięcie kumulowane przez lata w końcu musi znaleźć ujście... Emma zawsze była zbyt charakterna, co niejednokrotnie zostało jej wytknięte. Teraz ma jednak...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy