Odwet

Tom 3 cyklu Andrea Cherry

Życie Andrei po odkryciu szokującej prawdy legło w gruzach. Kobieta jest zmuszona, aby podjąć rękawice rzucone przez przeciwności i kolejny raz stanąć do walki z okrutnym losem, który z niej zadrwił. Czy wybaczy Nickowi? Czy ich miłość przetrwa?

ODWET to ostatni tom gorącej oraz namiętnej serii Angeli Santini, i aż mi smutno, że już żegnam się z Andreą, Nickiem, Liz i małą Lilli.

Jak pamiętacie drugi tom skończył się w dość kulminacyjnym momencie, wobec tego byłam ciekawa jak potoczą się dalsze losy bohaterów. I w tej części autorka przeszła samą siebie, zaprezentowała powieść od której nie mogłam się oderwać! Dzieje się dużo, szybko i nawet przy końcowi fabuła trzyma w napięciu. Co więcej książka liczy blisko 500 stron, a pochłonęłam ją w ekspresowym tempie, tak zatopiłam się akcji.

Fajnie poznać bohaterów i obserwować jakie zmiany w charakterach u nich zachodzą. Andrea w ostatniej części stała się pewną siebie kobietą, wiedzącą czego pragnie, natomiast Nick troszeczkę spokorniał. Na całe szczęście szalona Liz została taka sama - lubię ją w takim wydaniu!

Podobało mi się również, że autorka pokazała trudy macierzyństwa w mniej kolorowych barwach, bo nam matką mają prawo czasem puścić hamulce i nerwy, przecież nie jesteśmy ze stali. Kolejny plus to przedstawienie ciąży również od tej mało atrakcyjnej strony, bo nie uwierzę, że przyszła mama czuje się wyśmienicie każdego dnia.

Informacje dodatkowe o Odwet:

Kup książkę Odwet

Obłędy
Angela Santini0
Okładka ksiązki - Obłędy

Gdy długo skrywane obsesje stają się obłędami... Porzucona Andrea Cherry leczy złamane serce i układa swoje życie od nowa. Los przecież nigdy nie był...

Troy
Angela Santini0
Okładka ksiązki - Troy

Czy miłość wystarczy, żeby wygrać tę bitwę? Wyczekiwany drugi tom ,,Szmuglerów". Marina Moore staje przed najtrudniejszym wyzwaniem. Czy poradzi sobie...