Odzyskana korona

Tom 2 cyklu Dziedzictwo

Drugi tom serii Dziedzictwo, tym razem historia dotyczy Jurija i Elizawiety, chociaż nie brakowało również Saszy i Tonego z pierwszego tomu.

Eliza, która całe życie ucieka, nigdzie nie może zostać na dłużej, zatrudnia się w klubie jako sprzątaczka. Gdy poznaje właściciela lokalu, nawet w snach nie miała pojęcia, że ta znajomość tak zmieni jej życie.

Styl autorki pokochałam już w jej pierwszej książce i w tej się nie zawiodłam. Historia jest tak skonstruowana, że nie można się od niej oderwać, jest zaskakująca i pełna tajemnic, które powoli łączą się w całość. A prawda jaka odkrywamy, jest z jeden strony fascynująca, a z drugiej, gdy mamy powrot do przeszłości, jest brutalna.

Mega zakręcona historia, która pokazuje jak mafia rządzi i jak mafia pamięta. Co działo w przeszłości, odbijają się na teraźniejszości przez co Eli nie ma w życiu łatwo, a co gorsze całe życie była karmiona kłamstwem ze strony najbliżej osoby. Gdy prawda, wychodzi na jaw, nikt się nie spodziewał takiej historii.

Działo się, oj działo w tej książce! A najlepsze, że to jeszcze nie koniec Dziedzictwa ❤️

Gorąco polecam 🔥

Informacje dodatkowe o Odzyskana korona:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-01-20
Dodał/a opinię: Women_books

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Odzyskana korona

Kup książkę Odzyskana korona

Dziewczyna feniksa
Monika Skabara0
Okładka ksiązki - Dziewczyna feniksa

Kiedy wydaje się, że nie masz już nic, nadchodzi czas, by sięgnąć po wszystko. Ava zdążyła się przekonać, że na świecie nic nie jest pewne. Wielka miłość...

Przysięga. Hope. Tom 2
Monika Skabara0
Okładka ksiązki -  Przysięga. Hope. Tom 2

Nic nie daje więcej siły do walki niż miłość. Hope sądziła, że odnalazła sens życia w Pilot Point. Powróciła do jedynego miejsca, w którym czuła się...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz