Osiedle Sielanka. Nieznajoma

Tom 1 cyklu Osiedle Sielanka

Zapraszam was na Osiedle Sielanka, gdzie poznamy fryzjerkę Beatę, emerytowaną nauczycielkę
Marię, Profesorową, Dużego Rycha, Alę oraz architekta Stefana.
Sielanka to małe osiedle, które położone jest na obrzeżach Warszawy. Powstają tam nowe
apartamentowce, do których wprowadzają się lokatorzy. I tu zaczynają się małe zgrzyty pomiędzy
nowymi mieszkańcami, a tymi którzy żyją w Sielance od lat. Gdzie człowiek uzyska najwięcej
informacji dotyczących sąsiadów? Oczywiście u fryzjera. Pani Beata, która prowadzi salon Czar wie
wszystko o wszystkich. Informacji można zasięgnąć również u Dużego Rycha, który ma zalecenia od
lekarza, żeby dużo spacerował. Barwną postacią powieści jest Profesorowa Jaskólska, która ma cztery
psy, a jej mąż jest ordynatorem w szpitalu. Zbiera butelki po pijaczkach i dziwnie się ubiera. Bardziej
przypomina oso ę bezdomną niż żonę profesora i autorkę wielu poradników dla kobiet, z których
inspirację czerpię Ala, młoda kobieta z dredami, która prowadzi zajęcia z jogi i która ma problemy w
małżeństwie.
Świetna i przyjemna lektura, z którą z pewnością nie będziecie się nudzić. Każdy bohater wzbudza
wiele emocji. Książka napisana jest prostym językiem. Czyta się lekko i przyjemnie. Ta książka to
historia z życia wzięta. Bohaterów z pewnością możemy identyfikować z naszymi sąsiadami.
Książka dodatkowo wzbogacona jest ilustracjami Joanny Klimaszewskiej.
Czekam na dalsze tomy powieści.
Polecam.

Kup książkę Osiedle Sielanka. Nieznajoma

Kalendarze
Małgorzata Gutowska-Adamczyk0
Okładka ksiązki - Kalendarze

Najnowsza książka bestsellerowej pisarki. Piękna i pełna osobistych wątków powieść o dzieciństwie.   ,,Masz siostrę!" - radosny okrzyk babci...

Cukiernia Pod Amorem. Dziedzictwo Hryciów
Małgorzata Gutowska-Adamczyk0
Okładka ksiązki - Cukiernia Pod Amorem. Dziedzictwo Hryciów

Druga część kolejnej serii "Cukierni Pod Amorem". Każdy dzień przynosi bohaterom nowe zawirowania, a historie sprzed czterdziestu lat ciążą do dziś. Sierpień...