Ostatnia walka

Tom 4 cyklu Czarny Mag

On jest Czarnym Magiem a ona zdrajczynią. Kiedy Ryiah odkryła plany króla Blayne'a. Teraz musi poświęcić wszystko co kocha żeby uchronić królestwo przed wojną. Rozdarta między miłością a obowiązkiem Ry podejmuje się niebezpiecznej misji. Musi również oszukać najpotężniejszego maga w królestwie. Mężczyznę którego kocha i który jest jej mężem.
Dotąd myślałam że 4 część nie może pobić 3. Nie miałam pojęcia jak bardzo jestem w błędzie. W porównaniu z poprzednią częścią "ostatnia walka" to prawdziwy rollercoaster emocji.
Jest to piękna opowieść o miłości, oddaniu, poświęceniu, zdradzie, bólu, ofiarze, walce o to co słuszne.
Cała seria przypomina mi trochę czasu średniowieczne.
Autorka znowu udowodniła swój niesamowity talent. Pisze lekkim piórem a jej serię pokochałam od pierwszych stron.
Powieść należy do fantastyki.
I zdecydowanie polecam ją każdemu miłośnikowi tego gatunku. Osobie która nie przepada za fantastyką też polecam. Może ta książka sprawi że takie osoby zmienia zdanie ? Liczę na to bo naprawdę uważam że warto ją przeczytać.
Riyah jest dokładnie taką bohaterką jaką cenię. Od początku zyskała mój szacunek. Nigdy nie bała się mówić co myśli czy sprzeciwstawić księciu. Ponadto jest inteligentna,uparta zdeterminowana i uzdolniona. Jej determinacja jest godna podziwu.

Pełna intryg, magii i niespodziewanych zwrotów akcji. Powieść nie banalna i w pewnych fragmentach zaskakująca.

Zdecydowanie polecam.

Informacje dodatkowe o Ostatnia walka:

Wydawnictwo: Uroboros
Data wydania: 2020-03-25
Tytuł oryginału: Last Stand
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Ostatnia walka

Kup książkę Ostatnia walka

Pierwszy rok
Rachel E. Carter0
Okładka ksiązki - Pierwszy rok

Rudowłosa piętnastolatka Ryiah (zwana Ry) i jej brat bliźniak Alexander mają jedno marzenie: zostać magami. Realizacja tego celu się przybliża, gdy zostają...

Kandydatka
Rachel E. Carter0
Okładka ksiązki - Kandydatka

Obłędnie fascynująca seria o ambitnym rodzeństwie, próbującym szczęścia w szkole magii. Dwudziestoletnia Ryiah jest czarną maginią frakcji bojowej...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;