Oszukany czas

Tom 1 cyklu Oszukany czas

📆📆📆Recenzja przedpremierowa📆📆📆

Premiera 10.08.2021

"Oszukany czas" - Kinga Tatkowiec

Wspólna przyszłości w której miłość grała pierwsze skrzypce, teraźniejszość w której nie ma już na nią szans oraz przyszłość, która może przynieść wszystko.

Marta, kobieta z pasją, mająca kochającego partnera, pełna szczęścia ale nie do końca. Jej serce nadal krwawi i czuje ukucia bólu.
Cieszy się tym co ma ale równocześnie tęskni za ukochanym.
Ma w sobie wiele dobra. Pomaga innym. To daje jej mnóstwo satysfakcji.
Ma wielką pasję, która każdego dnia rozwija.
W sobie dusi wiele emocji. Jest szczęśliwa ale nie tak jak kiedyś. Monta się między dwoma facetami. Nie wie co ma zrobić. Z jednej strony stara miłość z drugiej nowy partner, który daje jej to czego zapragnie.

Kamil, obiecał coś ukochanej i nie dotrzymał słowa. Mocno cierpi ale jest na tyle zdeterminowany żeby zdobyć to na czym mu zależy. Nie robi to w sposób nachalny ale bardzo subtelny. Daje kobiecie czas i zbytnio nie naciska.
Potrafi być bardzo czuły i troskliwy. Za każdym razem udowadnia swoje uczucia.

Ich więź ma długo termin ważności. Znają się od zawsze. Kochają się. Jedna złamana obietnica symbolizuje koniec. Długo dojrzewają żeby znowu okazać sobie uczucia. On zrobi wszystko a ona nadal boi się złamanego serca.

Autorka w historii zawarła wiele zwrotów akcji i zagadkę, która się ciągnie przez całą fabułę a wypływa w najmniej oczekiwanym momencie. Za to historia dostaję wielkiego puls. Kocham takie historie.

W książce znajdziecie także namiastkę mafii ale głównie tylko tej mówionej. Będzie tajemniczo. Nic nie wydaje się być tym na co wygląda. Ludzie których się zna, okazują się zupełnie inny.

Emocje jakie targają głównymi bohaterami często udzielały się mi. Będzie śmiech, łzy szczęścia i rozpaczy oraz ból w klatce piersiowej.

Fabuła jest zupełnie inna niż wszystkie. Czuć powiem nowości, której trochę mi brakowało. Poczułam coś nowego. Nie cały czas te same schematy lub podobne. Dostałam zupełnie innych bohaterów, nową fabułę i ciekawą miłość.

Zdecydowanie warto było ją przeczytać i zanurzyć się w świecie gdzie czasu nie da się oszukać ale serce te lata rozłąki dalej pamięta dzięki temu może przetrwa wszystko. Ale czy na pewno wszystko?
9/10❤

Informacje dodatkowe o Oszukany czas:

Wydawnictwo: JakBook
Data wydania: 2021-08-10
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Oszukany czas

Kup książkę Oszukany czas

Szukając tego
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Szukając tego

Czasem doświadczamy czegoś, od czego chcemy uciec. Nigdzie konkretnie – byle dalej. Ona próbuje uwolnić się od przeszłości. On już dawno stracił...

Jak się pisze miłość
Kinga Tatkowska0
Okładka ksiązki - Jak się pisze miłość

Laura Morawska jest uważana za specjalistkę od porywów serca - jej miłosne powieści w mig stają się bestsellerami i zdobywają rzesze fanów. Gdy jej debiutancka...