Pan Barnaba i zagadkowa hipoteza

Jak tylko zobaczyłam tę pozycje w zapowiedziach Wydawnictwa Czarna Owca no to widziałam minę mojej córki, że będzie wesoło. Od razu powiem, że bardzo prosimy z Helenką autorkę o serię przygód Pana Barnaby, bo chcemy wiedzieć, kogo jeszcze poznał, jakie miał kiedyś przygody i czy mieszkając z Antkiem. Książka dla dzieci wiek mniej więcej 9+, młodzieży i dorosłych.

W książce poznacie lub poznają wasze pociechy chłopca imieniem Antek, który powiedzmy do okiełznania nie jest. Zostaje przeniesiony do innej szkoły dla zwiększenia szans na lepszą przyszłość, co odbija się na złym samopoczuciu chłopca w nowej rzeczywistości a co za tym idzie? Spada średnia ocen no i zaczynają się kłopoty.

Pewnego razu spotyka kota! Czarny kot, ale czy taki normalny?! No kochani szykujcie się na szereg przygód, jakie można przeżyć mając takiego kota w domu! Barnaba to kot, który ma 500 lat. Umie mówić ludzkim głosem w kilku językach w tym po polsku, ale i ten Polski taki trochę rodzaju żeńskiego wiec wyobraźcie sobie jak to musi dziwacznie brzmieć w pyszczku kota, który jest chłopcem.

Nasz Barnaba w swoim kocim życiu poznał między innymi Alberta Einsteina, Marię Skłodowską-Curie i wiele innych ciekawych postaci znanych nam z książek.

Kot przybył do sąsiada w celu potwierdzenia hipotezy, której udowodnienie jest warte milion dolarów a gdzie pieniądze tam kłopoty i to na skalę światową. Chłopiec i kot na początku nie mają łatwej drogi w zgodzie, ale z czasem zaczynają przekonywać się do siebie, a to potem owocuje z przyjaźń!

Dziękuję Wydawnictwu Czarna Owca za możliwość zrecenzowania książki, która mi i córce sprawiła ogromną radość. Tym bardziej brawa dla wyd. za twardą oprawę. Będzie nam służyć, a służyć. Jak to mówi moja córka „No mówię Wam akcja nie z tej ziemi” :D

Informacje dodatkowe o Pan Barnaba i zagadkowa hipoteza:

Kup książkę Pan Barnaba i zagadkowa hipoteza

Ostatni rozdział
Katarzyna Kalista0
Okładka ksiązki - Ostatni rozdział

Fascynujący debiut. Grająca schematami i konwencjami, wciągająca powieść szkatułkowa, w której przyszłość i teraźniejszość przenikają się płynnie, a...