Pętla kłamstw

Tom 1 cyklu Dylogia uczuć

Ava właśnie przeżywa małżeński kryzys. Tymczasowo do jej życia wkraczają dwaj bracia - Gabriel i Mason Benettowie. Kobieta jest zauroczona starszym z braci - Masonem, między bohaterami zaczyna się nawiązywać specyficzna więź. Jednocześnie kobieta powoli zaczyna odkrywać tajemnice dotyczace jej przeszłości. Co wspólnego z jej przeszłością ma Mason? Jak odkryte sekrety wpłyną na życie Avy?

Bardzo lubię historię tworzone przez autorkę, za każdym razem wprowadza nas w bardzo intrygujące losy bohaterów, tak było i tym razem!
Książkę czytałam z ogromną ciekawością, z zapartym tchem odkrywałam razem z Ava tajemnice dotyczace jej życia. Nie mogłam wręcz się doczekać kiedy dopasuje wszystkie puzzle tej układanki, a uwierzcie mi dzieje się tutaj naprawdę sporo i po prostu czytelnik nie może się doczekać kiedy w końcu karty zostaną odkryte i o co tutaj tak naprawdę chodzi.
Autorka w świetny sposób wykreowała wszystkie postaci, szczególnie jestem pod wrażeniem Masona, ten mężczyzna jest niesamowicie tajemniczy i widać, że nosi w sobie również ogromny ból. Natomiast życie Avy jak się okazuje jest naznaczone intrygami i spiralą kłamstw, które znacznie odmienią zarówno jej życie, jak i innych postaci "Pętli kłamstw".
Jestem pod wrażeniem tak poprowadzonej fabuły, bo kompletnie się nie spodziewałam takiej końcówki pierwszego tomu "Dylogii uczuć", wszystko wskoczyło na swoje miejsce, jestem ogromnie ciekawa jak potoczą się dalsze losy Avy, Masona i reszty bohaterów!
Tą historia jest intrygująca, bardzo zagadkowa oraz emocjonująca, autorka trzymała czytelnika w napięciu do ostatnich chwil! Jeśli szukacie czegoś świeżego, niebalnego i wciągającego, to ta lektura jest dla Was! Ja z zapartym tchem czekam na tom drugi!

Informacje dodatkowe o Pętla kłamstw:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-13
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Pętla kłamstw

Kup książkę Pętla kłamstw

Rhys
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Rhys

Niebezpieczni mężczyźni, mafia i zło, które czyha za każdym rogiem.Dwudziestoczteroletnia Viviana Thomson pracuje w luksusowym sklepie z odzieżą...

Piekło Hulka
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Piekło Hulka

“Dlaczego ona nie cierpi z powodu tego, co zrobiła, kiedy ja cały czas płonę w piekle, które mi zgotowała?”.Hulk Jay podczas pobytu...