Phenomenal X

Tom 1 cyklu Hard Knocks

"Phenomental X" Michelle A. Valentine to pierwszy tom z cyklu " Hard Knocks". Powieść należy do literatury obyczajowej, romansu.
Powieść kończy się w strasznym momencie. Nie mogę sie doczekać kontynuacji. Jednak może zacznijmy od fabuły.
Książka opowiada historię porządnej dziewczyny i cieszącej się złą sławą nad boya.
Xavier Cold jest znany jako Phenomental X. Jest gwiazdą wrestlingu. Mężczyźni się to boją, a kobiety tracą rozum z pożądania. Natomiast Anna Cortez jest zmęczona nieustannym kontrolowanie swojego życia przez rodzinę i postanawia się jej sprzeciwić. A więc wyjeżdża.
Kiedy pewnego wieczoru są zmuszeni dzielić pokój w hotelu i kiedy granice zostaną przekroczone to szybko odkrywają, że już nic nie będzie takie jak przedtem.
Jest to w każdym razie porywająca powieść.
Myślę, że warto ją przeczytać. Porusza ważne tematy w każdym razie,e kiedzy innymi walkę z demonami z przeszłości.

Informacje dodatkowe o Phenomenal X:

Kup książkę Phenomenal X

Xavier Cold
Michelle A. Valentine 0
Okładka ksiązki - Xavier Cold

Kontynuacja fenomenalnej historii Xaviera i Anny! Gdy podczas pojedynku Xavier stracił nad sobą kontrolę, postawił na szali wszystko, na co tak ciężko...