Piękne zapomnienie

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-06-17
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366520608
Liczba stron: 392
Tytuł oryginału: Beautiful Oblivion
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka
Tom 1 cyklu Bracia Maddox

Ocena: 4.14 (7 głosów)

Życie Cami do łatwych nie należy. Jej sytuacja rodzinna pozostawia wiele do życzenia. Zapracowana, odważna i z wielkim sercem. Jej chłopak TJ mieszka w odległej Kalifornii, przez co widują się sporadycznie. I gdy pewnego weekendu odwołuje z nią spotkanie los postanawia na jej drodze postawić przystojnego mężczyznę. Jednego z braci Maddox. On też nie miał lekko. Jego szkolna sława ciągnie się za nim. Ona ją dobrze zna. A do tego jego charakterek, temperament i ciało pokryte tatuażami. Ciasteczko. Powoli i uparcie Trenton dąży do celu i wkrótce zostają przyjaciółmi. Czy z tej przyjaźni może być miłość? A może już jest? Co jeszcze musi się stać, aby Cami przejrzałą na oczy i uwolniła się od toksyczności rodzinnego domu? Czy aby Trent na serio się zmienił? Kim jest TJ?

   To moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki ale już wiem, że na pewno nie ostatnie. Po samym opisie byłam zaintrygowana tą książką. Dodatkowo wieść, że to seria o braciach Maddox. Skojarzyli mi się oni z innymi braćmi. Czy są tacy sami? Zdecydowanie nie. Od samego początku historia Cami i Trenta mnie wciągnęła. To co przeszli i co ich nadal spotyka. Całe szczęście, że mają przyjaciół na których mogą liczyć. Każdy z drugoplanowych bohaterów także dostał swoje indywidualne życie i problemy, dzięki czemu mogłam ich poznać lepiej. I tym samym nie skupiać się tylko na głównych bohaterach. Choć to o nich w głównej mierze powinna być historia. Autorka umiejętnie żonglowała wydarzeniami i tempem akcji. Troszkę zaskoczył mnie ten trójkącik miłosny ale w miarę czytania i dostarczanych informacji po części rozumiałam zachowane Cami. Wydarzeń tutaj masa. Kartka po kartce moja cierpliwość była testowana i podsycana. Ogień miedzy głównymi bohaterami był i to bardzo fajny. Fajnie mi się czytało to ich ścieranie się. Przyjaciele? Taa. Oj, była jazda bez trzymanki. Sceny uniesień opisane tak naturalnie a przy tym z dawką humoru. Tak, mimo całej słodkości miłości znalazło się miejsce na dowcip. A także złość i strach oraz szok. Cała paleta emocji została mi zaserwowana. Ledwie zaczęłam a już skończyłam czytać. I urywa się w takim momencie, kiedy na usta ciśnie się tyle pytań. Pomijając sam fakt, że szczęka spadła na podłogę a na twarzy namalował się szok. Oj tak, autorka zdecydowanie wie, jak podsycić w czytelniku ciekawość i zostawić go ze skołatanym sercem.

   "Piękne zapomnienie" to historia o dwojgu młodych ludzi, którzy mają swoje życie. Swoją przeszłość i jakieś tam zobowiązania. Mają ciągle w pamięci to co było i ciężko jest im w rzeczywistości. Ale jakoś trzeba żyć. Cieszyć się z drobinek radości. Miłość, zdrady, rozstania i powroty - to samo życie. Jeśli do tego dołożymy pogmatwane sytuacje rodzinne to już w ogóle mamy karuzelę. A wszystko owiane tajemnicą. Świetnie wykreowani bohaterowie i galopująca akcja. Jeśli lubicie takie historie i do tego bohaterem jest bad boy, to jest to książka dla Was. 

Polecam

Tagi: bóg Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Zobacz opinie o książce Piękne zapomnienie

Kup książkę Piękne zapomnienie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Chodząca katastrofa
Jamie McGuire0
Okładka ksiązki - Chodząca katastrofa

Intensywna. Niebezpieczna. Wciągająca. Absolutnie uzależniająca. Romantyczna i szalona powieść na punkcie której oszalały młode amerykanki! Historia...

Nasze wszystkie światła
Jamie McGuire0
Okładka ksiązki - Nasze wszystkie światła

Wzruszająca i pełna zwrotów akcji opowieść o przyjaźni i stracie z tajemniczą zbrodnią w tle Elliott i Catherine poznali się, gdy byli dziećmi...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy