Pieprz

Tom 2 cyklu Seria P

🎶 PATRONACKA RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 🎶
No witajcie!!! Wiem, że wielu z Was od momentu jak wrzuciłam na stories info, że pojawi się poPIEPRZona recenzja czeka na tą chwilę z utęsknieniem 🤭🤣 dziękuję za te Wasze wiadomości priv. Naprawdę wiele to dla mnie znaczy.
Jak wiecie za tydzień, 16 marca, swoją premierę będzie miała książka "Pieprz" autorstwa Izy Maciejewskej. Jest to kontynuacja debiutanckiej powieści "Pociąg" i znajomość tej części jest konieczna do czytania "Pieprzu". Niby jest to nieoczywista kontynuacja, ale jednak bez niej możecie, a wręcz na 100% nie będziecie wiedzieć o co chodzi.
Dodatkowo Kochani, ta powieść pojawia się na rynku nakładem wydawnictwa Magnolia. To nowe, jeszcze świeżutkie wydawnictwo ❣️ a teraz na ich stronie możecie zakupić obie powieści autorki więc zapraszam.
No, ale czas przejść do najważniejszego, prawda? Do recenzji 😈🌶️😁
Po dowiedzeniu się, że "Pieprz" to nieoczywista kontynuacja "Pociągu" kompletnie nie wiedziałam czego się spodziewać 🤭 Iza zaczęła tworzyć tymi informacjami, które dawkowała nam od początku takie napięcie, prawie jak PMS u Domki 🤣🤣🤣 serio.... Uśmiałam się Iza w czasie dnia wyprawy 🤭
Gdy zaczęłam czytać tą książkę trochę na początku brakowało mi Ewki i Michała, ale z drugiej strony niezmiernie Cieszyłam się, że wątki Filipa i Dominiki były bardziej przybliżone. Z nimi nie idzie się nudzić i tak. Uśmiałam się niemiłosiernie 🤣 tych dwoje razem spotkać w prawdziwym życiu to byłoby marzenie 🤪
Autorka ma bardzo lekki styl pisania. Jej powieści pomimo przepełnionych emocjami są lekkie jak piórko......albo może bardziej ziarenko Pieprzu 🌶️🤪
W tej książce znalazłam wszystko co lubię od śmiechu poprzez łzy, od radości poprzez smutek, od wzruszenia po ból. Było kompletnie wszystko! Wspaniali bohaterowie, dynamiczna akcja, nowi drugoplanowi bohaterowie, niespodziewane zwroty akcji, dobry humor, moc emocji i spora dawka pikanterii 🌶️😈
Polecam Wam ogromnie, a ja serdecznie dziękuję @iza_maciejewska_pisarka za zaufanie i możliwość wzięcia Twojej powieści pod swoje skrzydła. Chwilę z tymi bohaterami to była czysta przyjemność, a końcówka to śmiech i łzy równocześnie. Sama się gubiłam czy to jeszcze łzy smutku czy już rozbawienia 😂

Informacje dodatkowe o Pieprz:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2021-03-16
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Danuta Perszewska

Tagi: rumunia biglove Ciąża pociąg

Zobacz opinie o książce Pieprz

Kup książkę Pieprz

Każdy człowiek dostanie od życia to, co jest mu pisane. Ni mniej ni więcej.

Wolff
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Wolff

Aleksander Wolff. Olek. Kawał drania z dziurą zamiast serca.Amelia Wysocka. Mela. Boryka się z epilepsją, a jej niska samoocena wpływa bardzo niekorzystnie...

Kolorowo jak diabli
Iza Maciejewska0
Okładka ksiązki - Kolorowo jak diabli

"Sami swoi" w wydaniu współczesnym. Gdy Paulina zakochała się w Tomku, miała dziewięć lat i bardzo ambitne plany związane ze swoim dziecięcym zauroczeniem...