Piętno Katriny

Jeśli lubicie dobre thrillery to ta książka jest dla Was. Jest to jedna z lepszych książek jakie w ostatnim czasie czytałam.
"Piętno Katriny" jest doskonałym thrillerem, który łączy rzeczywiste wydarzenia z fikcyjnymi bohaterami i zjawiskami nadprzyrodzonymi.
Miasteczko Norco Valley to niewielka mieścina, niezwykle doświadczona podczas huraganu Katrina. Przy ewakuacji władze zapomniały o tym miejscu i w tragicznych okolicznościach zginęło wielu mieszkańców. Ci którzy przeżyli borykają się z zespołem stresu pourazowego, wielu z nich twierdzi że widuje swoich zmarłych. To miejsce wybrali do życia - Amy - młoda studentka z Polski z tajemniczą przeszłością, oraz rodzina Heeneyów, którzy uciekli z dużego miasta po samobójczej śmierci starszego syna.
Książka wciąga i trzyma w napięciu od pierwszej strony. Autorka przedstawiła nie tylko problemy ludzi żyjących w traumie po katastrofie, wplotła także prawdziwą historię upiornego zakładu pogrzebowego. Mamy też do czynienia ze świetnie przedstawionym bohaterem z osobowością psychotyczną, będącym niejako podstawą tej powieści. Treść powieści i styl pisania autorki powodują, że książkę się po prostu połyka.
Już po pierwszym rozdziale pomyślałam "ale to będzie dobre", a ciąg dalszy tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu.
Jeśli lubicie takie klimaty, koniecznie sięgnijcie po tę pozycję.

Informacje dodatkowe o Piętno Katriny:

Kup książkę Piętno Katriny

Płaczący chłopiec
Agnieszka Bednarska0
Okładka ksiązki - Płaczący chłopiec

Czy to możliwe, by na portrecie dziecka ciążyła straszliwa klątwa? A jeśli nie, to dlaczego wszystkie domy, w których pojawił się obraz...

Bez glutenu, bez nabiału, bez cukru. Sekrety naturalnego gotowania
Agnieszka Bednarska0
Okładka ksiązki - Bez glutenu, bez nabiału, bez cukru. Sekrety naturalnego gotowania

Wypróbuj niezawodne przepisy na bezglutenowe dania! Chcesz ograniczyć gluten, mięso, nabiał lub cukier? Wydaje ci się, że bez nich twoje dania nie będą...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;