Piętno

“On chce, by całkowicie poddała się jego woli. Ona się boi, że już nigdy nie będzie pragnęła niczego innego.

Sofia McBirde i Cage Donavan poznają się na przyjęciu ślubnym Lary i Connora. Pewny siebie i charyzmatyczny mężczyzna od razu zwraca na siebie jej uwagę. Mężczyzna intryguje ją, a pogłoski o tym, że bracia Donavan biorą udział w BDSM , jeszcze bardziej rozpalają jej ciekawość. Okazja trafia się, kiedy kobieta podejmuje się zorganizowania imprezy z okazji rocznicy rancza. Obydwoje nie przypuszczają, że to zlecenie odmieni ich życie.
Przeciąganie jakie między nimi panuje, przybiera na sile. Mężczyzna ostrzega ją przed sobą, ale Sofia postanawia zaryzykować i zatracić się w namiętnym i brutalnym świecie BDSM. Czy wokół nich wybuchnie uczucie? Dlaczego mężczyzna oddalił się od rodziny? Co skrywa jego zraniona dusza? Czy kobiecie uda się do niego dotrzeć?

Autorka w swych książkach z serii rodziny Donavanów, zabiera nas w brutalny i zmysłowy świat BDSM. Miesza gorzkie ze słodkim, sprawiając, że ta mieszanka fascynuje.
Pierwsza część nie przypadła mi do gustu. Zabrakło mi w niej codzienności i poznawania się bohaterów w innej sferze niż w tej łóżkowej. Fabuła kręciła się tylko wokół seksu, planowanym małżeństwie i rozmów o tym jak można uratować rodzinną firmę. Nie przypadło mi to do gustu, czułam niedosyt, bo brakowało mi czegoś.
Piętno dało mi to, czego nie dostałam od pierwszej część. Początek czytania nie szedł mi najlepiej. Czas przy książce mi się dłużył, a czytanie zaczęło mnie nużyć. Dopiero gdzieś w połowie coś pykło, a ja nie mogłam się od książki oderwać.

W Piętnie nie zabraknie perfidnych scen seksu. Autorka nawet w najdrobniejszych szczegółach stara się nam przekazać na czym polega ta forma bliskości. Dla mnie osobiście tego było trochę za dużo, ale da się to przeżyć. Postacie, które stworzyła są wyraziste. Każda z nich ma jakąś bolesną przeszłość za sobą, z którą sobie poradzili, lub też nie. Sofia jest silną kobiecą postacią. Bezpośrednia, przebojowa, wie czego chce i po to sięga. Jednocześnie jest czuła, troskliwa, miła i rozsądna. Jeśli chodzi o postać Cage’a jest zdecydowanie lepszą postacią od Connora. Tajemniczy, mroczny i władczy, schowany za murem bolesnych wspomnień. Jednocześnie z sercem na dłoni oraz mniej trzymający się zasad. Autorka oprócz seksu, wplotła w ich relacje takie codzienne sprawy jak śniadanie, wspólne spędzanie czasu, czy rozmowy wychodzące ponad nadchodzącą imprezę, której Sofia ma być organizatorką.

''Piętno'' to część zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Namiętność przeplata się z bólem i czułością. Nie zabraknie też zabawnych momentów i takie, które rozmiękczą serce. Autorka wszystko to idealnie ze sobą połączyła. Nie było tego ani za dużo, ani za mało. Powieść owszem jest przewidywalna, z początku nużąca, ale później nie da się od niej oderwać. Polecam.

Informacje dodatkowe o Piętno:

Kup książkę Piętno

Boss
Sierra Cartwright0
Okładka ksiązki - Boss

Jeszcze pikantniejsza od ,,Pięćdziesięciu twarzy Greya"! - Mail Online tom trzeci z serii Rodzina Donovanów Jego erotyczne wymagania wystawiają...

Więzy
Sierra Cartwright0
Okładka ksiązki - Więzy

Tylko jeden człowiek może jej pomóc, ale czy jest gotowa za to zapłacić? W obliczu groźby utraty rodzinnej fortuny Lara Bertrand zwraca się do jedynego...