Pisane z żalem

Tom 1 cyklu Podwójny żal

Pisane z żalem to książka która minie dwa razy zaskoczyła.

Pierwsze moje zaskoczenie to historia, która jest pełna emocji, ciężkich tematów, historia która jest oryginalna. Wreszcie spotykam coś o czym jeszcze nie czytałam. Caven który uratował ośmioletnią dziewczynkę w centrum handlowym, gdzie szaleniec z pistoletem zabijał ludzi. Handley, która podczas strzelaniny straciła swoich rodziców. Tak wielka trauma spowodowała szereg złych wydarzeń, które odcisnęły piętno na życiu kobiety. Jedno wydarzenie sprowadziło promyk, który przez jej mrok musiała utracić.
Caven bogaty kawaler, który wraz z przyjacielem żyje sobie beztrosko, do czasu... Podczas pewnej imprezy na jego progu pozostawiono niemowlę., które okazuję się jego córką.
Samotne rodzicielstwo, które przyćmione są przeszłością. Jak wychować córkę skoro ma się złe geny?.

Samotne ojcostwo, temat który jest mało popularny. w tej książce doskonale ujęty ojciec , który z dnia na dzień musiał się przestawić z bycia niezależnym na odpowiedzialnym.
Osoby, które przeżyły strzelaninie, ale nie wyszły z niej jednak cało. Każdy z nich zmaga się ze swoimi demonami, stres pourazowy, utrata rodziny, utrata pewności siebie, piętno.

Drugie zaskoczenie to samo zaskoczenie. Gdy historia jest całkiem już rozwiązana, toczy się pewnym, znajomym rytmem nagle na koniec autorka spuszcza bombę. Zostawia czytelnika zszokowanego, że jednak jest jeszcze mały sekrecik, tajemnica do ujawnienia w historii która wydawała się już wyjaśniona.

Książka, która niesie wiele emocji, ciekawą historię oraz wiele zaskoczeń. Polecam.

Informacje dodatkowe o Pisane z żalem:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-10-20
Tytuł oryginału: Written with regret
Dodał/a opinię:

Zobacz opinie o książce Pisane z żalem

Kup książkę Pisane z żalem

Walcząc z ciszą
Aly Martinez0
Okładka ksiązki - Walcząc z ciszą

Dla większości ludzi dźwięk jest pojęciem abstrakcyjnym. Spędzamy całe życie, próbując odciąć się od szumu, żeby móc skupić się na tym...

Odzyskanie
Aly Martinez0
Okładka ksiązki - Odzyskanie

Wszyscy dokonujemy wyborów. Od przyziemnych po takie, które mogą zaważyć na całym naszym życiu.   Matka wybrała odejście i zostawienie swoich dzieci...