Po dobrej stronie

Tytuł oryginału: The Right Side
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Katarzyna Dudzik
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

LeAnne to młoda kobieta, która wybrała nietypową drogę w swoim życiu. Wiele w swoim życiu przeszła i spotkało ją dużo złego. Chcąc nieść pomóc swemu krajowi wyjechała na misję do Afganistanu. Niemniej jednak po tej misji w jej życiu już nic nie będzie takie samo.

Wojskowa uczestniczyła w niejednej misji, jednak ta miała inne, niespodziewane zakończenie. To właśnie z Afganistanu LeAnne wraca okaleczona, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jej życie nabiera zupełnie innego wyglądu, a jedynej nadziej doszukuje się w nowo poznanej przyjaciółce Marci, która również wróciła z misji. Jej świat po raz kolejny się załamuje, gdy nowo poznana przyjaciółka umiera. Wtedy też LeAnne wyrusza w podróż szukając po drodze jej celu i rozwiązania pojawiających się w jej głowie pytań.

Poruszająca książka, która nieco nakreśla obraz życia żołnierzy na misjach, które zdecydowanie jest bardzo ciężkie. Jest to tytuł trudny, niemniej jednak zdecydowanie warty uwagi.

Tagi: wojna Afganistan misja weteranka

Kup książkę Po dobrej stronie

Zobacz opinie o książce Po dobrej stronie

Potrafił zbić człowieka z pantałyku, tak samo jak ty.

Masz oczy koloru zimowego nieba nad Arizoną. A mówiąc jeszcze dokładniej, zimowego nieba o poranku.

Więcej cytatów z tej książki
Manhattan Babilon
Mały manipulator
Westerplatte
Jacek Komuda
Westerplatte
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Harem
Alex Vastatrix, Waldemar Bednaruk