Po drugiej stronie jeziora. Część II

Cały czas żyjemy w przekonaniu, że inny świat niż nasz nie istnieje, ale to nie musi być prawda, my po prostu nie musimy wiedzieć o tym, że gdzieś tam daleko toczy się inna historia.
Mia i reszta bohaterów powraca do bardzo trudnej walki, nie tylko o swoje życie, ale też o życie mieszkańców wszystkich okolicznych miast. Ta część zdecydowanie różni się od części poprzedniej, tam mieliśmy historie dziewczyny, która przypadkiem znalazła się w innym świecie i robiła wszystko, żeby się stamtąd uwolnić, teraz poznajemy świadomą swoich czynów i postanowień wojowniczkę, która na pierwszym miejscu stawia swoich przyjaciół i misję, której się podjęła.
Ta część zaskoczy czytelnika nie jednym, Mia będzie mocno rozczarowana Zaynem, który nawet nie zająknął się słówkiem, że ma narzeczoną i wyznaczony termin śluby. To złamie dziewczynę, ale nie na tyle, by obrazić się i odwrócić od reszty, nawet od niego, bo pomimo wszystko darzy go ogromnym uczuciem. Tak jak i wcześniej okaże się, że nie każdy, kto jest miły, ma czyste intencje, drużynie nie raz zdarzy się uciekać od ludzi z pozoru dobrych, ale takich, którzy w głowie mają złe plany, na szczęście wszyscy tworzą zgraną grupę i rozumieją się prawie bez słów.
Długo czekałam na kolejną część i kiedy już dotarła, od razu usiadłam do lektury, teraz zaczynam rozumieć osoby, które zaczynają czytanie, dopiero kiedy wyjdą wszystkie części, trudno czasami jest czekać kilka miesięcy na kolejny tom. Całość bardzo fajnie brnęła do przodu i wiele się wyjaśniło, dlatego myślałam, że wszystko się ułoży, a w ostatniej części będzie już sielanka, niestety autorka na sam koniec postanowiła tak namieszać, że gwarantuje wam, po przeczytaniu zakończenia zostaniecie z milionem pytań, które spędzą wam sen z powiek.
Dwie części mnie zachwyciły, ale czuję, że ta kolejna to dopiero będzie petarda i tam się zacznie dziać, wiem, że warto czekać, dlatego czekam cierpliwie, ale liczę na to, że przeczytam ją jak najszybciej.

Informacje dodatkowe o Po drugiej stronie jeziora. Część II:

Kup książkę Po drugiej stronie jeziora. Część II

Kolacja z Jaredem Woolfem
Agnieszka Karecka0
Okładka ksiązki - Kolacja z Jaredem Woolfem

Osiemnastoletnia Rose Heller miała dwa marzenia: pomagać ludziom i poznać swojego idola, Jareda Woolfa. Dzięki najlepszej przyjaciółce, która zgłosiła...

Po drugiej stronie jeziora
Agnieszka Karecka0
Okładka ksiązki - Po drugiej stronie jeziora

Choć Mia Lang nie lubi hucznych imprez ani bycia w centrum uwagi, podczasswoich osiemnastych urodzin życzy sobie, aby w jej poukładanym dotąd życiu coś...