Pokochaj siebie

Przychodzę do Was dzisiaj z recenzją książki, która na rynku jest od parunastu lat. A ilość sprzedanych egzemplarzy jest imponująca 35000000.
Jej nowe wydania to tylko znak jak bardzo jest popularna.
Jej autor jest znanym amerykańskim psychoterapeutą, który pomaga osiągnąć i szczęście ludziom na całym świecie.
Książka zachęca do zastanowienia się nad sobą. Do tego jak wypracować dobre relacje z najbliższymi. Jak pozbyć się negatywnym emocji, przyzwyczajeń, które rosły wraz z nami. Jak byś asertywnym, jak poradzić sobie ze stresem w pracy, z współpracownikami. Jak wyrzucić z siebie poczucie winy, gniewu, niepokoju. Przede wszystkim jak żyć w zgodzie z samym sobą i być szczęśliwym.
Książka zawiera różne przykładowe sytuację, które w łatwiejszy sposób pomagają zrozumieć o co chodzi i jak działać. Pokazuje np w jaki sposób możemy być manipulowani przez matkę, ojca, sąsiada. Oby ich zadowolić tracimy poczucie swojego szczęścia. Nie postępujemy w zgodzie z samym sobą.
Praca nad sobą to klucz do osiągnięcia sukcesu.
Trzeba żyć chwilą i nie odkladac swojego szczęścia na później, bo czasem to "później" może nigdy nie nadejść.
Uczenie się na błędach to część naszego życia.
Książka jest napisana prostym, łatwym, zrozumiałym językiem.
Otwiera oczy na wiele spraw o których czasem nawet nie myślimy a jednak się dzieją w naszym życiu.

Informacje dodatkowe o Pokochaj siebie:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2012-06-01
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Your Erroneous Zones
Tłumaczenie: Marian J. Waszkiewicz
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Pokochaj siebie

Kup książkę Pokochaj siebie

Potęga intencji. Zmień sposób postrzegania rzeczy a rzeczy same się zmienią
Wayne W. Dyer0
Okładka ksiązki - Potęga intencji. Zmień sposób postrzegania rzeczy a rzeczy same się zmienią

Przekształcaj zamiary w rzeczywiste działania Czegoś brakuje w Twoim życiu? Masz poczucie niespełnienia? Chcesz dokonać znaczącej zmiany? Ponoć piekło...

Spełnione marzenia. Siła wiary, siła myśli
Wayne W. Dyer0
Okładka ksiązki - Spełnione marzenia. Siła wiary, siła myśli

Powyższe zdanie jest prawdziwe zawsze, jeśli to, o czym marzysz, jest zgodne z tym, kim jesteś. Jeśli tak zapisano w boskim planie, możesz zrealizować...