Powrót milionera

Tom 3 cyklu Kaprys milionera

Świetnie spędziłam czas czytając tę powieść i nie nudziłam się ani przez chwilę. Autorki wspaniale wykreowały bohaterów, którzy byli jak najbardziej naturalni i dali się polubić. Historia Emila i Danusi wciągnęła mnie bezgranicznie, nie oderwałam się od niej nawet na momencik. Jak zaczęłam pierwszą stronę to odłożyłam ją dopiero po przeczytaniu zakończenia. Przez tę książkę się płynie, lekkie i przystępne pióro autorek czyta się ekspresowo i naprawdę nie mogę się do niczego przyczepić. Wątki są niezwykle interesujące, pikanterii dodają świetnie opisane sceny seksu, realnie ukazano zepsuty świat celebrytów, sztuczny szum medialny by być na pierwszych stronach gazet i zaistnieć.
Danka po powrocie z Grecji, dostaje ofertę by zagrać w filmie. Podpisuje zgodę i szybko tego żałuje. Przeraża ją popularność i sława medialna. Czy ta nieśmiała dziewczyna odnajdzie się w tym nowym świecie? Czy sława nie uderzy jej zbytnio do głowy? Czy znajdzie prawdziwą miłość i będzie szczęśliwa?
Zaś Emil nie uwolnił się od kłopotów a płatny morderca nadal na niego poluje. Dla dobra śledztwa policja ukrywa go w obskurnej kawalerce, gdzie ma pozostać niezauważony. W zawsze cynicznym mężczyźnie zachodzi duża zmiana. Zaczyna dostrzegać to co w życiu naprawdę się liczy, poznaje dobrodusznego sąsiada oraz zakochuje się. Będąc pod wpływem tego uczucia, przestają się liczyć dla niego tylko pieniądze, ukryte głęboko jego dobre cechy ujawniają się i arogancki milioner przeistacza się w normalnego, pełnego empatii człowieka. Czy ten mężczyzna odzyska swój majątek i raz na zawsze pozbędzie się kłopotów. Czy zrozumie kim dla niego jest Danusia? Czy ułoży sobie życie z ukochaną kobietą a może już skazany jest na przelotne związki?
Naprawdę polecam wam tę miłą, romantyczną z wątkiem kryminalnym lekturę. Książka ta pozwoli na odpoczynek, zrelaksowanie się i uprzyjemni wam chwile spędzone na czytaniu. Czy ta opowieść zakończy się happy endem a może nas zaskoczy swym zakończeniem musicie przekonać się sami. Jestem przekonana, że dobrze będziecie się bawić i zachwyci was ta powieść tak jak i mnie.

Informacje dodatkowe o Powrót milionera:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2021-07-01
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Powrót milionera

Kup książkę Powrót milionera