Przeklinam nas

🔥 „Przeklinam nas” jest mieszanką gatunku young adult z romansem mafijnym.
Początkowo spokojna lektura przeradza się w niebezpieczny świat osób pozbawionych sumienia.

Bohaterowie potrafili zaintrygować od pierwszego spotkania mając swoje dwie strony osobowości:jasną i ciemną.W świetny sposób je kamuflują przed innymi.Choć są nastolatkami to miałam wrażenie jakby byli dużo starszymi osobami.Z biegiem wydarzeń możemy odkrywać ich druga stronę.I ta była znacznie bardziej ciekawsza.

Znajdujemy w tej książce niebezpieczeństwo,bezwzględne posłuszeństwo,skrywane umiejętności oraz zemstę na którą czekało się przez lata.To powoduje,że strona za strona emocje wzrastają,aż do końca!!Wowww!

Powieść zaskakuje swoją treścią,dynamiczną akcją oraz zdarzeniami które nie potrafilibyśmy przewidzieć.Późniejsze zmiany w zachowaniu bohaterów są na plus.
Z cichej dziewczyna jest zmiana na pewna siebie osobę,która wie co robić mimo konsekwencji jaka ją czeka.
Natomiast Alan udawadnia swoją lojalność i miłość.To mnie pozytywnie zaskoczyło

Książka jest warta polecenia,ponieważ bardzo fajnie i przyjemnie się ja czytało.Potrafi niejednokrotnie zaskoczyć swoją treścią i pokazać,że dla prawdziwej miłości zrobi się wiele.Ja Polecam

Informacje dodatkowe o Przeklinam nas:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2023-12-06
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Przeklinam nas

Kup książkę Przeklinam nas

Jaśmina
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Jaśmina

Trzeci tom chwytającej za serce serii „PInk Tattoo”! Tatuaż może być tym, co będzie, jeżeli pozwolimy odejść temu, co było. Jaśmina znalazła...

W blasku zorzy
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - W blasku zorzy

Ile jesteś w stanie poświęcić dla miłości? Gwen pisze bestsellerowe romanse, ale wcale nie wierzy w miłość. I chociaż przylgnęła do niej łatka skandalistki...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis