Przekonanie

,, Przekonanie" to książka, która wywołała tornado w mojej duszy, zraniła serce i pokazała, że o szczęście trzeba walczyć!

Kelly kobieta, której życie nie oszczędza! Śmierć rodziców i opieka nad siostrą spada na nią niczym grom z jasnego nieba. Wydaje się, że los uśmiecha się do niej, a pasmo nieszczęść ją opuściło, lecz to tylko chwilowe złudzenie! Nieoczekiwane zniknięcie, męża rozpoczyna lawinę zdarzeń, które prowadzą Kelly do jej zachwiania wiary w szczęśliwe życie!

Ryan przystojny strażak, dawny przyjaciel Kelly. Wraca do swojego dawnego życia po nieudanym małżeństwie.

Czy Kelly będzie miała bezpieczna przystań u boku dawnego przyjaciela? Co jeszcze przyszykował dla niej los? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie zajrzyjcie do książki po odpowiedzi!

,,Przekonanie " to książka, która złamie każde serce! Biorąc książkę do ręki, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to subtelna okładka, przy której nie można przejść obojętnie, następnie opis, który jasno mówi, że emocje grają pierwsze skrzypce! Autorka sprawiła, że serce łamało się kilkakrotnie, podczas czytania. Kelly to kobieta, której los nie oszczędza, stawia na jej drodze kłody, lecz ona się nie poddaje, po każdym upadku podnosi się z kolan i idzie dalej, jednak jak długo może człowiek wytrzymać! Rozstanie z mężem wydawało się przypieczętowaniem tego wszystkiego, myślałam, że to już koniec, w końcu na jej niebie zaświeci słońce, lecz autorka miała całkiem inne zdanie na ten temat! Dopiero zaczęła się droga usłana kamieniami!

Książka jest grubaskiem, bo liczy prawie 500 stron, ale znakomite pióro autorki sprawia, że czyta się ją bardzo szybko, a na jej końcu przychodzi myśl, że jak to, to koniec, tak szybko! ,,Przekonanie" to nie tylko książka obyczajowa, mamy tu wątek kryminalny i tu ukłony dla autorki, bo tak mnie wkręciła, że do samego końca nie wiedziałam, kto za to wszystkim stoi. Ważnym aspektem w książce jest przyjaźń! Pokazuje, jak ważni są w naszym życiu przyjaciele, którzy nie będą owijać, w bawełnę i prawdę zawsze powiedzą, czyli to, co im leży na językach! Wielkim darem jest właśnie mieć kogoś takiego, blisko siebie.

Miłość, nie zawsze jest łatwa, a w przypadku Kelly to wydaje się nieosiągalna, ale trzeba pamiętać, by walczyć i nie poddawać się przy pierwszych przeszkodach, bo we dwójkę łatwej jest walczyć z okrutnym losem, jak w pojedynkę! Książkę zdecydowanie polecam i zapewniam, że spędzone chwile z tą książką pozwolą nam zatrzymać się i docenić to, co mamy wokół siebie, zwłaszcza że w dzisiejszych czasach pędzimy i niedostrzegany tego, co mamy!

Informacje dodatkowe o Przekonanie:

Kup książkę Przekonanie

Nie rezygnuj
Maja Drożdż 0
Okładka ksiązki - Nie rezygnuj

Zranione serca biją mocniej. Po ośmiu miesiącach w śpiączce i żmudnej rehabilitacji Nicole w końcu wraca do świata żywych. I choć jest już w pełni sprawna...

Będę milczeć
Maja Drożdż0
Okładka ksiązki - Będę milczeć

Emily Milder pewnego dnia, gdy wraca z pracy, zostaje napadnięta. Z opresji ratuje ją tajemniczy mężczyzna, który zjawia się nagle i bez mrugnięcia okiem...