Przeznaczenie ma twoje imię

Tom 3 cyklu Wszystkie nasze chwile

Niedawno skończyłam czytać "Zagubionych w kłamstwie". Bardzo chciałam się przekonać jaki będzie finał miłosnej historii Weroniki i Jusufa. Dlatego szybko sięgnęłam po ostatni tom z cyklu "Wszystkie nasze chwile" - "Przeznaczenie ma twoje imię". Trochę nie wiem czego się spodziewałam. Natomiast wiedziałam, że życzę Weronice i Jusufowi miłości, szczęścia i wszystkiego co najlepsze w życiu.

Autorka zaskoczyła mnie nagromadzeniem wydarzeń. Co chwila coś się działo. Czuć było duże napięcie i wielkie emocje. Przyznam, że nie mogłam oderwać się od lektury. Przewracałam kartki z prędkością światła.

Pewnej osobie bardzo zależało na tym, by zniszczyć Weronice życie. Udało mu się odebrać jej wszystko co ważne i cenne. Miała być biała suknia, piękny ślub i miłość, aż po grób. Niestety uczucie Weroniki i Jusufa nie przeszło ciężkiej próby.

Czy Weronika i Jusuf, wybaczą sobie kłamstwa i niedopowiedzenia? Czy będą potrafili na nowo sobie zaufać? Czy miłość wszystko zwycięży?

Tak jak w życiu, uczucia nie zawsze są proste. Czasami bardzo chcemy z kimś być, ale nie jest to możliwe. Powodów jest dużo: nie chcemy ranić innych, mamy różne zobowiązania, dzielą nas kilometry. Niekiedy jedna decyzja może nas bardzo oddalić od siebie.

Weronika z każdą powieścią zmienia się, dojrzewa. Bardzo mi się to podoba. W tej części jest niesamowicie odważna i silna. Niestety czasem zachowuje się jak mała dziewczynka i igra z uczuciami swojego przyjaciela. Ciągle szuka osoby przy której będzie czuła się spokojnie i bezpiecznie. W głębi serca, przez cały czas, wie kto jest jej przeznaczony.

Autorce nie raz udało się mnie zaskoczyć i wzruszyć. Niektóre sceny zapamiętam na długo. Od miłości do nienawiści, od śmiechu do płaczu. Prawdziwe tornado uczuć i emocji.

Przez trzy tomy śledziłam ich losy z wypiekami na twarzy. Towarzyszyłam im w chwili ich pierwszego spotkania, w momencie, gdy rodziła się między nimi miłość. Patrzyłam ze łzami w oczach jak się od siebie oddalają, ale cały czas miałam nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

Jeśli chcecie poznać prawdziwą historię wielkiego uczucia, które połączyło Weronikę i Jusufa, to przeczytajcie powieści Katarzyny Grabowskiej. Wielkie emocje gwarantowane.

Informacje dodatkowe o Przeznaczenie ma twoje imię :

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2021-02-23
Dodał/a opinię: Damaczytasama

Zobacz opinie o książce Przeznaczenie ma twoje imię

Kup książkę Przeznaczenie ma twoje imię

Włoska legenda
Katarzyna Grabowska0
Okładka ksiązki - Włoska legenda

Emilia Szewczyk to cicha, skromna dziewczyna. Niby zwykła nastolatka tuż przed maturą, jednak już z bagażem doświadczeń. Chwila zapomnienia, złudna miłość...

Przebudzenie. Cudzy mąż
Katarzyna Grabowska0
Okładka ksiązki - Przebudzenie. Cudzy mąż

Alicja Banasiak właśnie skończyła studia i liczy na zasłużony odpoczynek. Niestety, oferta stażu niweczy jej plany. Przekraczając próg firmy RH Company...