Przeznaczona diabłu

"Spoglądałam na jego plecy, kiedy wychodził, ale nawet gdy drzwi się za nim zamknęły, nie byłam w stanie się ruszyć. Cały czas odtwarzałam w głowie jego słowa” Znajdę Cię nawet na końcu świata „. I wiem doskonale, że byłby do tego zdolny."

Alessa po osiągnięciu pełnoletności ma wyjść za mąż za słynnego Diabła. Antonio Bonettie sieje postrach samym nazwiskiem. Nikt nie ma odwagi mu się przeciwstawić. I ten mężczyzna potrzebuje kobiety, która stanie u jego boku. Posłuszna żona to w mafii chleb powszedni. Upatrzył sobie już swoją ofiarę, teraz trzeba tylko poczekać, aż przyjdzie odpowiedni czas.

Dla Alessy aranżowane małżeństwo z mężczyzną to koniec świata. Czy na pewno? A co jeśli karta się odwróci i będzie to dla niej najlepszy czas?

"W tej chwili obie doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma już dla mnie ratunku. Nie ma dla mnie ucieczki. Mogę tylko liczyć na to, że diabeł mnie nie spali."

Podobała mi się fabuła książki i jej bohaterowie. Alessa ze swoim charakterem dawała w kość samemu diabłu. Próbowała robić na złość mężowi, niestety niektóre jej zagrania dały odwrotny efekt. Antonio to bezwzględny i przebiegły typ mężczyzny. Nie tak łatwo było go wyprowadzić w pole. Na każdym kroku mnie zaskakiwał, być może dlatego tak go polubiłam. Świetnie spędziłam z czas tą dwójką.

Idealna pozycja na wieczór, nawet nie zauważyłam, jak dotarłam na sam koniec książki. A zakończenie wbija w fotel, spodziewajcie się niespodziewanego. Już nie mogę się doczekać kontynuacji przygód bohaterów.

Od dawna przymierzałam się do zapoznania się z twórczością autorki. W końcu przyszedł ten czas. I nie żałuję. Jestem oczarowana jej stylem i piórem, takie książki to mogę czytać codziennie. Zdecydowanie za długo zwlekałam z czytaniem jej książek.

W oczekiwaniu na kolejny tom biorę się za nadrabianie pozostałych dzieł autorki. Gorąco polecam.

Informacje dodatkowe o Przeznaczona diabłu:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2023-03-29
Dodał/a opinię: Anitka_170

Zobacz opinie o książce Przeznaczona diabłu

Kup książkę Przeznaczona diabłu

Córka Mafii. Olivia
Aleksandra Możejko0
Okładka ksiązki - Córka Mafii. Olivia

Olivia Montenegro ma nadzieję, że po jej niedoszłym ślubie ojciec trochę odpuści zabawę w aranżowane małżeństwo. Tymczasem zanim kobieta zdąży złapać oddech...

Syn mafii. Nicolas
Aleksandra Możejko0
Okładka ksiązki - Syn mafii. Nicolas

Trzeci tom serii mafijnej ,,Dzieci mafii"! Nicolas Montenegro był idealną maszyną do zabijania. Szkolony od dziecka, aby nie znać litości i nigdy się...