Przyjaźń All Inclusive

"Przyjaźń All Inclusive" to historia o trzech przyjaciółkach z liceum, które spotykają się po wielu latach i wybierają się na wspólne wakacje all inclusive. Ich przygoda rozpoczęła się od tego, że Barbara rozwiodła się z niewiernym mężem i dzięki pokaźnej sumce pieniędzy postanowiła zafundować koleżankom wakacyjny wyjazd na słoneczną Maltę.
Przyjaciółki podczas tygodniowego wyjazdu odnawiają relacje, zwiedzają Maltę i zmagają się z demonami przeszłości.
Czy mimo upływu lat ich przyjaźń przetrwała i co wyniknie z ich wyjazdu?

Lekka i wakacyjna historia. Autorka ma bardzo przyjemne pióro. Świetna fabuła. Ciekawie wykreowane bohaterki, które różnią się od siebie i mają kompletnie inne doświadczenia życiowe. Razem z nimi podziwiałam piękne krajobrazy, poznałam ich wspomnienia z licealnych czasów, ale też poznałam ich problemy. Autorka historią tych kobiet pokazuje nam jak w życiu ważna jest przyjaźń i wzajemne wsparcie. Warto zawalczyć o swoje szczęście i zmienić coś w swoim życiu.

Jeśli lubicie historie o przyjaźni oraz pokazujące , że warto realizować swoje marzenia to sięgnijcie po tę książkę.
Chwytająca za serce i idealna lektura z wakacyjnym klimatem. Zmuszająca do refleksji.
Bawiłam się znakomicie z tymi przyjaciółkami. Gwarantuję Wam, że czekają Was emocje oraz oderwiecie się od szarej rzeczywistości.

Gorąco polecam!

BRUNETTE BOOKS