Radość kwiatów

Trzeba przyznać, że kolorowanka zawiera naprawdę ogromną ilość precyzyjnie oraz niezwykle stworzonych kwiatów, motyli, pejzażów, ogrodów czy magicznych roślin, które nawet niepokolorowane robią wrażenie. Każda strona mieści w sobie cudowne ilustracje, które aż same się proszą, aby je ozdobić albo pokolorować. Jedno jest pewne - właściciel Radości kwiatów z pewnością poczuje się wniebowzięty. Sama nie wierzyłam, ale pochłonięta kolorowaniem nie odczułam, że nawet najmniej szczegółowy obrazek może zająć kilka godzin. Podczas malowania można zrelaksować się i zapomnieć o świecie zewnętrznym - taka kolorowanka to świetny sposób na nudę, ale również na odpoczynek po ciężkim dniu. W dodatku możemy zabrać ją dosłownie wszędzie - z pewnością będę często korzystała z niej na wakacjach. Nie spodziewałam się, że książka Radość kwiatów tak mi się spodoba, dlatego jeśli zastanawiacie się, czy warto zaopatrzyć się we własny egzemplarz, bez dwóch zdań was do tego zachęcam. Cena nie jest wygórowana, nie wspominając już o tym, że taka kolorowanka na pewno posłuży nam na długo.

Informacje dodatkowe o Radość kwiatów:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2016-04-13
Kategoria: Hobby
ISBN: 978832762089
Dodał/a opinię: Oliwia Bumshakalaka

Zobacz opinie o książce Radość kwiatów

Kup książkę Radość kwiatów