Rewanż

Tom 2 cyklu Zagrywka

"Rewanż" to kontynuacja losów Abigail oraz Jacoba, których poznaliśmy w książce "Zagrywka". Tym razem poznajemy także bliżej Daniela - brata Abi oraz Conrada - nowego prezesa klubu.
Abi postanawia zmienić swoje życie i rezygnuje z funkcji prezesa. Chce też odciąć się od Jacoba, który po raz koleiny nie uszanował szansy, którą mu dała. Jacob zaczyna mieć coraz większe problemy i coraz chętniej sięga po używki, które mocno na niego wpływają. Relacja tej dwójki staje się coraz bardziej toksyczna, a momentami nawet niebezpieczna. Wtedy na drodze kobiety staje Conrad, który przejmuje w klubie jej funkcję. Mężczyzna, który początkowo miał być dla Abi tylko formą zemsty na Jacobie, szybko stał się kimś ważnym w jej życiu.
Czy Abigail zdecyduje się na związek z Conradem? Czy uczucie do Jacoba okaże się silniejsze? Którego z mężczyzn wybierze kobieta? Czy uda jej się dogadać z byłym chłopakiem? Czy ta dwójka zrozumie jak bardzo toksyczna i niszcząca jest ich relacja? Czy życie tej trójki w końcu się szczęśliwie ułoży?
Rany, ile książka wywołuje emocji. Był strach, żal i łzy. Była nadzieje na coś pięknego. Była złość, że znów coś się wali. Niepewność i obawa jak to wszystko ostatecznie się ułoży. Akcja, nieoczekiwane sytuacje, zaskoczenie, niebezpieczeństwo. Zagrożenie, bijatyki, próby gwałtu. Walka o drugiego człowieka, początek czegoś nowego. Romans, namiętność, miłość. Zdecydowanie nie ma tu miejsca na nudę.
Muszę przyznać, że momentami było mi szkoda Abi, bo znalazła się między dwiema zupełnie odmiennymi miłościami. Jacob i Conrad różnili się od siebie diametralnie, a kobieta kochała ich obu, jednak każdego w trochę inny sposób. Młodzieńcza i pierwsza, ale wyniszczająca miłość, kontra uczucie pełne troski i czułości. Patrząc na to z boku możemy myśleć, że wybór jest prosty. Jednak kobieta przez lata tak mocno kochała Jacoba, że nie mogła go tak po prostu wyrzucić ze swojego serca.
Całość napisana jest, jak zwykle u Kasi, bardzo przyjemnym stylem, dzięki czemu czyta się ją lekko i z ogromną przyjemnością. Gdy tyko zaczynamy czytać pierwsze strony, bardzo ciężko jest się od niej oderwać i w mgnieniu oka płyniemy przez kolejne rozdziały. Do tego znajdziemy w niej dużo naprawdę gorących scen, a takie książki czyta się naprawdę z ogromną przyjemnością.
Sięgając po "Rewanż" miałam w głowie trochę inną wizję tego jak potoczą się losy bohaterów. Nie spodziewałam się, że Autorka aż tak namiesza w życiu Abi i Jacoba. Ostatecznie jestem bardzo zadowolona z tego jak to wszystko zostało poprowadzone. Na pewno wrócę do tej serii jeszcze nie raz, bo polubiłam jej bohaterów.
Bardzo polecam sięgnąć po te książkę. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji czytać "Zagrywki" to koniecznie musicie to nadrobić i od razu sięgnąć po "Rewanż". Obie te książki są naprawdę dobre.
Dziękuję Wydawnictwu Między Słowami oraz Katarzynie Nowakowskiej za możliwość zrecenzowania tej książki i cudowny box. :)

Informacje dodatkowe o Rewanż:

Kup książkę Rewanż

Femme fatale
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Femme fatale

Katarzyna Nowakowska jako K.N. Haner podbiła serca tysięcy Polek. Później wciągnęła je w zmysłowy, fascynujący świat Skandalu. Jej nowa powieść wbija w...

Skandal
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Skandal

Jako K.N. Haner rozpaliła wyobraźnię tysięcy Polek. Teraz pisze pierwszą powieść pod własnym nazwiskiem! ONA przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań...