Rewanż

Tom 2 cyklu Zagrywka

Kto czytał z was "Zagrywkę" na pewno wypatrywał kontynuacji historii, która zakończyła się w zaskakujący sposób. Warto było czekać, gdyż pani Kasia uraczyła nas mega ciekawą fabułą pełną zwrotów akcji i takimi emocjami, że ja długo dochodziłam do siebie po zamknięciu książki. Wątki tak kluczą, że nie sposób przewidzieć co się zaraz wydarzy, więc wrażenia są przez to intensywniejsze.

Abi i Jacob znowu nie są razem. Dziewczyna ze złamanym sercem wycofuje się z NBA, by zacząć swe życie na nowo. Jej miejsce w klubie zajmuje Conrad, który interesuje się nią, a nieprzychylnie nastawiony jest do zadufanego w sobie sportowca. Abi postanawia odegrać się na Jacobie i rozpoczyna z nim zaskakującą grę.

Jaki szatański plan wymyśliła Abi? Jaką rolę odegra w nim Conrad? Czy koszykarz przejrzy na oczy i będzie walczyć o ukochaną, a może jeszcze bardziej się stoczy? Czy bohaterka odnajdzie wreszcie upragniony spokój i szczęście?

Moi drodzy, ta pozycja zdecydowanie pobiła wcześniejszy tom. Jest tak ciekawa, zawiła i pełna dynamizmu, że nie można się nudzić nawet przez moment. Moja ciekawość była wystawiona na ciężką próbę i kilka razy kusiło mnie, by zerknąć na finałowe karty. Na szczęście powstrzymałam się, przez co zaskoczenie było u mnie przeogromne i nadal wychodzę z szoku. Byłam pewna, że zakończenie przebiegnie całkiem inaczej, ale autorka postawiła na nieszablonowy finał, przez co totalnie się tego nie spodziewamy.

Ogromnie przeżywałam poczynania bohaterów, których nawet polubiłam. Jacoba było mi dosłownie żal. Na własne życzenie skomplikował sobie życie i uważam, że stracił coś ważnego. Los jest nieobliczalny, a on najwyraźniej nie dorósł do roli bycia odpowiedzialnym za kogoś. Często wściekałam się na niego i irytował mnie praktycznie przez całą lekturę.

Abi początkowo była zagubiona i niezdecydowana, jednak z czasem uległa wewnętrznej przemianie. Dzięki chęci rewanżu, stała się zdecydowanie silniejsza i bardziej odpowiedzialna. Cieszyłam się jak dziecko, gdy wreszcie wszystko zaczęło układać się po jej myśli.
Jestem zachwycona dylogią i zdecydowanie uważam, że powinniście po nią sięgnąć. Pozwólcie pochłonąć się tej lekturze.

Zapewniam, że doświadczycie wielu wrażeń i miło spędzicie czas na czytaniu. Ja ze swej strony gorąco was do tego zachęcam, gdyż styl pani Kasi jest lekki, plastyczny, a jej dzieła są po prostu genialne!

Informacje dodatkowe o Rewanż:

Kup książkę Rewanż

Żądze
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Żądze

Katarzyna Nowakowska, znana jako K.N. Haner, to królowa odważnych, drapieżnych powieści o silnych kobietach. Jej sensualne, bezpruderyjne historie porywają...

Zagrywka
Katarzyna Nowakowska0
Okładka ksiązki - Zagrywka

NOWA SERIA KRÓLOWEJ ROMANSÓW K.N. HANER W męskim świecie obowiązują twarde zasady. Kobieta, która chce w nim przetrwać, albo musi się dostosować, albo...