Rocker Project

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-06-29
Kategoria: Romans
Dodał/a opinię: Anna Kaczor

Nel zawsze była posłuszną córeczką. Zamknięta w złotej klatce, robiła to, co jej kazano, a mimo to ojciec nigdy nie był z niej zadowolony. Miła tylko muzykę i ukochaną wiolonczelę to dzięki nim dawała radę. Nadszedł jednak dzień, w którym mężczyzna przesadził, chciał ją przehandlować jak zwykłą rzecz, zmusić do małżeństwa, aby załagodzić swoje błędy. Nel nie zgadza się i wie, że jedyna możliwość to ucieczka, tak trafia do domu, który odziedziczyła po babci.
Alex jest wokalistą znanego zespoły. Wraz z chłopakami tworzą dość zgraną paczkę, lubią dobrze się zabawić i niestety często wpadają w tarapaty. Kolejna afera z ich udziałem sprawia, że menadżerka ma dość. Każe im zniknąć, zaszyć się gdzieś, aby opinia publiczna troszkę o nich zapomniała. Nie mając wyjścia, zgadzają się. Mężczyzna wyjeżdża do domu, który mieści się na totalnym odludziu.
Oboje kochają muzykę, oboje zaszywają się, zdała od ludzkich oczów. Alex i Nel poznają się przez przypadek, jednak kiedy z kobietą jest naprawdę źle, to on jest przy niej, to on jej pomaga. Zaczyna
łączyć ich coś więcej, niż mogliby się spodziewać po początku znajomości i właśnie wtedy Nel dostaje pewną propozycję od menadżerki Alexa. Jaką ? Czy się zgodzi? Czy uda jej się uciec od ojca i mężczyzny, którego żoną miała zostać? Czy Alex i jego zespół wrócą do łask menadżerki? Czy uspokoją się na tyle, aby przestać ładować się w tarapaty? Jak potoczy się znajomość Alexa i Nel?

Książka, która złapała mnie w swoje sidła praktycznie od pierwszych stron i nie pozwoliła się od siebie oderwać aż do ostatnich. Pełna emocji, zaskakujących zwrotów, z dość sprawnie poprowadzoną akcją. Z tą pozycją po prostu nie dało się nudzić. To historia dwój osób z zupełnie innych światów, których połączył przypadek, muzyka i uczucie, o którym wielu może tylko marzyć.

Bohaterowie ciekawi, doskonale wykreowani.
Nel to młoda kobieta, która tak naprawdę od zawsze udawała. Nie mogła być sobą, a kiedy w końcu ma taką możliwość, ciężko jest jej się przestawić. To bohaterka, która moim zdaniem jest dzielna, odważna, miła, sympatyczna, a po czasie potrafi również pokazać pazurki. Zdecydowanie ją polubiłam.
Alex z jednej strony wokalista zespołu rockowego, który lubi dobrą zabawę i często wpada w tarapaty. Z drugiej mężczyzna czuły, opiekuńczy, na którego można liczyć, co wielokrotnie udowodnił. Jego również bardzo polubiłam.

„Rocker project” to książka, z którą świetnie się bawiłam i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Zobacz opinie o książce Rocker Project

Kup książkę Rocker Project

Żar Australii
Alexa Lavenda0
Okładka ksiązki - Żar Australii

Młoda kobieta, której życie nigdy nie oszczędzało, spotyka na swojej drodze mężczyznę, który w życiu ma wszystko na wyciągnięcie ręki.Ona...

Chłopak z sąsiedztwa
Alexa Lavenda0
Okładka ksiązki - Chłopak z sąsiedztwa

On przystojny buntownik, który kocha motocykle, ale nie lubi samego siebie. Młody mężczyzna z przeszłością, która pozostawiła blizny na jego ciele i psychice...

Więcej niż zło
Ewelina Stefańska