Rocker Project

Niedawno przeczytałam książkę autorki, którą uwielbiam i podziwiam nie tylko za jej przystępne pióro, ale także za przepiękne historie. Trafiają one prosto w me serce, pasjonują mnie, poruszają i dostarczają tylu niezapomnianych wrażeń, że później dosyć długo rozmyślam i analizuję poznaną treść.

Kornelia to wspaniała, posłuszna dziewczyna grająca na wiolonczeli. Niestety jej życie kontroluje zaborczy ojciec, który ma długi. Dlatego chce, by poślubiła ona obcego faceta. Nel po raz pierwszy buntuje się i po prostu ucieka w góry. Ma pecha i napotyka wiele trudności. Na jej drodze los stawia Alexa, który ma wiele za uszami oraz jest wokalistą w rockowym zespole. Młodzi mimo, że są tak bardzo różni to mają wspólną pasję czyli miłość do muzyki.

Czy tę dwójkę połączy prawdziwe uczucie, a może przeżyją tylko krótki romans? Czy despotyczny ojciec odnajdzie córkę i wyda ją za rosyjskiego biznesmena? Czy coś grozi Nel?

Naprawdę spędziłam wspaniałe chwile z tą lekturą. Były momenty, że śmiałam się by za chwilę być przerażoną. Fabuła jest spójna, bardzo ciekawa, dynamiczna i nawet przez moment nie poczułam się znudzona. Wątki często zaskakują, przyśpieszają puls i nie można przewidzieć co się dalej wydarzy.

Jak zawsze kreacja postaci jest genialna. Silne, charakterne osobowości nadają powieści specyficzny klimat.
Kochani, jakie tu były silne emocje, ileż problemów do rozwiązania, które się piętrzyły i wydawało się, że nic nie da się zrobić. Pasja, miłość, namiętność i zagrożenie na przemian się ze sobą ścierały. Czytanie tak mnie pochłonęło, że praktycznie połknęłam ją na raz.

Dużym plusem książki jest ukazanie całej opowieści z perspektywy Alexa i Kornelii. Dzięki temu mogłam lepiej i dogłębniej wczuć się w sytuację, zrozumieć postępowanie oraz odczucia bohaterów. Lekki styl pisarki ułatwił mi czytanie, a zawiła i nieprzewidywalna historia dała ogromną satysfakcję.

Ze swej strony chcę zachęcić was do sięgnięcia po tę pozycję. Jestem przekonana, że powieść przypadnie wam tak samo do gustu jak mnie i przeżyjecie dzięki niej wielu przyjemnych chwil. Nie zwlekajcie zbyt długo tylko bierzcie się za czytanie. Życzę wam miłej lektury!

Informacje dodatkowe o Rocker Project:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-06-29
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Rocker Project

Kup książkę Rocker Project

Czy to jest przyjaźń?
Alexa Lavenda0
Okładka ksiązki - Czy to jest przyjaźń?

Podobno najlepszymi przyjaciółmi są ludzie, których poznaliśmy w dzieciństwie... A co, jeśli Twój najlepszy przyjaciel, którego znasz od zawsze, wyrośnie...

Chłopak z sąsiedztwa
Alexa Lavenda0
Okładka ksiązki - Chłopak z sąsiedztwa

On przystojny buntownik, który kocha motocykle, ale nie lubi samego siebie. Młody mężczyzna z przeszłością, która pozostawiła blizny na jego ciele i psychice...