Rodzina Monet. Tom 2. Królewna. Część 2

Tom 2.2 cyklu Rodzina Monet

💙💙💙💙

,,Moi bracia są jak mgła, która opada na wszystko i wszystkich wokół. Każdy jest pod ich wpływem, nawet moja jedyna przyjaciółka.

Bracia. Monet. Są. Wszędzie”.

,,Rodzina Monet. Królewna” autorstwa Weroniki Anny Marczak to kontynuacja tomu drugiego serii ,,Rodzina Monet”.

💙Tak jak przy poprzednich częściach, tak i tym razem książka bardzo mi się spodobała, mimo iż była bardziej stonowana niż poprzednie.

💙Sama akcja z początku była dość powolna i skupiała się dużo na relacji Hailie z jej ojcem i innym członkiem rodziny, o którym nasza bohaterka dopiero się dowie.

💙Nie działo się wtedy za dużo i samo czytanie nie szło jakoś szybko, jednak nawet to miało swój urok.

💙Abyście jednak nie pomyśleli, że nic się kompletnie w tej książce nie dzieje od razu was zapewnię, że od połowy fabuła przyspiesza. Nasza Hailie klasycznie pakuje się w kłopoty, jednak tym razem gwiazdorsko sobie z nimi radzi. Uwierzcie mi takie Hailie jeszcze nie poznaliście.

💙W tym wszystkim jednak mocno widać jak rozwinęli się emocjonalnie bohaterowie.

💙Ja jestem bardzo zaintrygowana opisem relacji tej rodziny. Jest to na pewno nietuzinkowa rodzinka, jednak fajnie obserwuje, się jak uczą się siebie nawzajem, jak rozwija, się ich więź jak radzą sobie z problemami i otwierają się na siebie nawzajem.

💙Moje serduszko wręcz się rozpływa w każdym momencie, gdy rodzeństwo okazuje sobie uczucia.

💙Sama zawsze marzyłam, o starszym bracie więc odrobinkę zazdroszczę bohaterce, choć tylko odrobinkę, gdyż mieć tak zaborczych i apodyktycznych braci musi być bardzo męczące. Nawet jeśli są diabelnie przystojni.

💙Oczywiście ja polecam wam tę pozycję, a właściwie całą serię. Nie jest to jeden z romansów, jakich pełno, a właściwe historia o rodzinie, dorastaniu i więziach. Jestem, ciekawa jak potoczą się dalsze losy rodziny Monet.

✔️Współpraca reklamowa z wydawnictwem @youandyabooks ❤️

Informacje dodatkowe o Rodzina Monet. Tom 2. Królewna. Część 2:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-02-22
Dodał/a opinię: za_czytamm

Tagi: Beletrystyka dla dzieci i młodzieży

Zobacz opinie o książce Rodzina Monet. Tom 2. Królewna. Część 2

Kup książkę Rodzina Monet. Tom 2. Królewna. Część 2

– Zawsze chciałam być jak księżniczka… – powiedziałam monotonnym głosem. – Jesteś księżniczką – odparł z uśmiechem i błyskiem w pięknych, błękitnych oczach. – I jesteś dla nas zbyt ważna, by ryzykować twoje życie.

Moi bracia może nie są idealni, ale musiałam im przyznać, że potrafią bezbłędnie poprawić mi humor.

Rodzina Monet. Tom 2. Królewna (wydanie specjalne)
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Tom 2. Królewna (wydanie specjalne)

Wyjątkowe wydanie specjalne w twardej oprawie - z faksymile podpisu i listem od autorki, barwionymi brzegami i tasiemkami. Nieważne, jakiej wagi ciężarki...

Rodzina Monet. Skarb
Weronika Marczak0
Okładka ksiązki - Rodzina Monet. Skarb

Zagubiona i odnaleziona jesteś jak skarb   Hailie Monet ma niespełna piętnaście lat, gdy w wypadku samochodowym traci dwie najukochańsze osoby: mamę...