Russian Devil. Audiobook

Kategoria: Romans
Czas trwania:7 min.
Czyta:
Dodał/a opinię: KopciuszekXXI

"Władza i miłość diabelskie połączenie. Moje nazwisko to Aristow. Sprawia, że mogę wszystko."

Co to była za książka ‼️Bomba z opóźnionym zapłonem 😍 Ale zacznijmy od początku...

Mavis oraz Rodion studenci rosyjskiego uniwersytetu. Brzmi jak zwykła historia? Nic bardziej mylnego 😈

Mavis, jest córką bogatego właściciela sieci hoteli. Jakoś szczególnie nie przepada być w centrum uwagi. Choć z jej "stanowiskiem" bycie w światłach fleszy to norma...

Rodion, chłopak z bardzo wybujałym ego. Znany na całej uczelni ze swych łóżkowych podbojów. Lubi dobrą zabawę i kobiety. Do tego jest samym... Księciem mafii. Choć na co dzień nie zwraca uwagi na takie szare myszki jak Mavis, to jedna noc zmienia wszystko... 😈

Co tak naprawdę się wydarzyło i czy to był tylko przypadek? Powiem tak, nic nie wydaje się być takie jakie jest.

Jedynym pewniakiem jest to, iż spotkanie na balu było początkiem końca dotychczasowego życia 🔥🔥

Coraz bardziej doceniam debiuty. Nie są utartymi schematami. Każdy ma w sobie to COŚ. Tu tym czymś jest niebanalna historia.

Powieść jest romansem mafijnym, ale nie takim zwykłym... Wiem, że na rynku wydawniczym jest już sporo z tego gatunku. To fakt, jednak historia Mavis i Rodiona to jest ogień. Ich historia rozpala zmysły. Omamia i powoduje zastrzyk adrenaliny. Opisane sceny niekiedy powodują szybsze bicie serca, a nawet lekki szok. Nie spodziewajcie się tylko przesłodzonej historii miłosnej. Jest tu sporo akcji, drastycznych scen, a nawet opisy tortur.

Książka jest zdecydowanie dla ludzi o mocnych nerwach, szukających niezapomnianych wrażeń.

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Russian Devil. Audiobook