Russian Devil. Audiobook

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-11-16
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328381056
Czas trwania:7 min.
Czyta:
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: ktomzynska

Ocena: 6 (1 głosów)

„Russian devil” to książka o intrygującym tytule i okładce. Jednak czy zawartość także taka jest? I tak i nie. Jednak zacznijmy od początku.
„Russian devil” to debiut Cordelii Frost co w wielu momentach było wyraźnie widać. Choć całość i tak wypada naprawdę dobrze. Język jest dość przyjemny i książkę czyta się bardzo szybko. Sama w sobie wymyślona przez autorkę historia jest oryginalna, choć w moim odczuciu można było z niej wyciągnąć zdecydowanie więcej. Owszem, jest dużo wątków, ale słabo rozwiniętych i o szybkim zakończeniu. Gdyby dać ich troszeczkę mniej, ale mocniej rozwinąć historia była by znacznie ciekawsza. Druga sprawa to bohaterowie, których zachowanie potrafiło mocno zirytować. Było w wielu momentach szczeniackie i kompletnie dla mnie niezrozumiałe. Pomiędzy bohaterami teoretycznie zbudziło się uczucie, ale zabrakło tutaj chemii i pożądania. Wszystko było takie… nijakie i ciężko to nazwać świeżym związkiem.

„Russian devil” to krótka książka z potencjałem, gdzie widać debiutancie potknięcia. Jednak są one do zaakceptowania i czuć, że autorka włożyła w książkę kawałek swojego serca. Nie powiem, aby całość szczególnie mnie zachwyciła, jednak spędziłam z nią miłych kilka godzin. Czy przeczytam kontynuację, bądź inne książki Cordelii Frost. Tak, ponieważ jestem ciekawa, czy autorka weźmie sobie do serca recenzję czytelników i będzie pracować nad warsztatem literackim.

Instagram; @k.tomzynska

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Russian Devil. Audiobook

Kup książkę Russian Devil. Audiobook

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy