Ryzykowny pocałunek

Tom 1 cyklu Niedostępny prawnik

Zdecydowanie uwielbiam czytać debiuty, dlatego gdy dostałam propozycję odnośnie "Ryzykownego Pocałunku" autorstwa Julii Popiel, wcale się nie wahałam. Byłam bardzo ciekawa tej książki i tym, co ma mi do zaoferowania. Po pierwszych stronach, które mnie zaintrygowały, już wiedziałam, że miło spędzę czas na czytaniu jej. I powiem Wam, że bawiłam się wyśmienicie!

Autorka doskonale wie, jak budować narastające z każdą stroną napięcie. Jak dawkować nam emocje, które po pewnym czasie we mnie buzowały. Wzajemne przyciąganie się bohaterów było wyczuwalne w każdym momencie. Gdy byli blisko siebie, oczami wyobraźni dosłownie widziałam iskry przeskakujące pomiędzy nimi. Przepychankami słownymi, którymi raczyła mnie Autorka, zaskarbiła sobie moją sympatię. Uwielbiam takie wymiany zdań, jakie były pomiędzy Avą a Carterem! Cokolwiek by nie powiedzieli, wszystko brzmiało dwuznacznie i kusząco. Bohaterowie na moich oczach prowadzili grę wstępną, tym samym doprowadzając mnie do śmiechu. A uwierzcie mi, cała książka jest przeplatana ich docinaniem sobie, które skutkowało tym, że oboje mieli niegrzeczne myśli, łącznie ze mną.

Powieść ta uwodzi na każdym kroku, przez co cały czas miałam wypieki na twarzy. Akcja w książce rozgrywa się powoli, dzięki czemu relacja bohaterów jest stopniowo budowana. Oczywiście od początku czuć między nimi chemię, jednak bohaterzy nie rzucają się sobie w ramiona przy pierwszej lepszej okazji (nie licząc tytułowego Ryzykownego Pocałunku).

Czytając tę książkę, nie odniosłam wrażenia, że coś dzieje się za szybko. Moim zdaniem wszystko było idealnie wyważone, poprowadzone bez zbędnego pośpiechu. Pióro Autorki bardzo mi się spodobało i jestem pewna, że kolejne jej powieści będę brała w ciemno. Jej przyjemny styl sprawiał, że rozpływałam się podczas czytania. Dostarczyła mi masy przeróżnych emocji, które nie pozwalały oderwać się od książki. Pełno było w niej gorących, wręcz elektryzujących scen, które gdyby tylko mogły się wydostać, na pewno spowodowałyby nie jedno spięcie. Zakończenie sprawiło, że z wielką niechęcią odkładałam książkę. Mam nadzieję, że Autorka szybko zrekompensuje mi ten zawód i w niedługim czasie będę mogła poznać dalsze losy bohaterów, którzy od początku zaskarbili sobie specjalne miejsce w moim sercu.

Dziękuję serdecznie wydawnictwu Niezwykłemu oraz Autorce za tak emocjonującą przygodę! Gratuluję również cudownego debiutu, który na pewno skradnie nie jedno serce! Gorąco polecam lekturę tej powieści!

Informacje dodatkowe o Ryzykowny pocałunek :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-06-01
Dodał/a opinię: Patrycja Obycz

Tagi: Ryzykowny pocałunek romans Julia popiel

Zobacz opinie o książce Ryzykowny pocałunek

Kup książkę Ryzykowny pocałunek

Bez przyszłości
Julia Popiel0
Okładka ksiązki - Bez przyszłości

Autorka bestsellera Ryzykowny pocałunek! Marianne Coleman, dwudziestopięcioletnia absolwentka studiów pedagogicznych, jedzie do Swansea – małej...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz