Ryzykowny pocałunek

Tom 1 cyklu Niedostępny prawnik

„Ryzykowny pocałunek” – Julia Popiel

Ava ma dość facetów. Swojego byłego nakryła w łóżku z inną kobietą. A gdyby tego było mało podczas wyprowadzki okrada ją z jej ręcznie namalowanych obrazów. Podczas imprezy przyjaciółki rzucają dla niej wyzwaniem. Musi się totalnie wyluzować i pocałować nieznajomego mężczyznę. Ava przyjmuje wyzwanie, a przypadkowy pocałunek zwala ją z nóg. Nigdy z nikim tak namiętnie się nie całowała, w dodatku mężczyzna jest cholernie przystojny.

Następnego dnia Ava jest umówiona z prawnikiem, który ma nadzieję, pomoże jej odzyskać skradzione obrazy. Postanowiła w końcu zawalczyć o swoje, a obrazy były zbyt intymne i cenne żeby zostawić to samopas. Na jej drodze staje prawnik, który jest przypadkowym mężczyzną z klubu, który tak świetnie całuje.

Carter Underwood wie, że zrobi wszystko aby Ava odzyskała swój honor, a jej obrazy mają wrócić do niej, gdyż to ona jest ich właścicielką i autorką.

„[…]wystarczyłby jeden niewłaściwy ruch, żeby totalnie przepaść”

Czy przypadkowy pocałunek będzie niósł ze sobą jakieś ryzyko?

Ta dwójka od samego początku czuje wzajemne przyciąganie. Obydwoje charakterni i uparci a ich słowne przepychanki, seksualne teksty jedynie dodają pikanterii w całej tej historii.

Historia od samego początku wciąga, a z każdą kolejną stronę wręcz pochłaniamy. Książka, która zwala z nóg, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ava pokazała, że zraniona kobieta potrafi zawalczyć o swoją godność. Jej obrazy powstały w szczytnym cele, a jakiś dupek postanowił, że sobie je przywłaszczy, ba a nawet będzie się nimi chwalił na prawo i lewo.

Carter Underwood to mężczyzna, który zostaje w pamięci. A pocałunek, który ukradła mu nieznajoma nie potrafi wyjść mu z głowy. Ciągle myśli o niej i o jej ustach. Wzajemne przyciąganie, którym w konsekwencji nie potrafią się oprzeć. A co najważniejsze nigdy się nie poddaje i jeśli coś obieca to dotrzymuje słowa.

Czy Ava i Carter mają szansę po raz kolejny ponieść się emocjom?

Niestety, o tym dowiemy się w kolejnym tomie. Bardzo dobry debiut. Mam nadzieję, że kolejna część przyniesie jeszcze więcej ognia i namiętności, a oczy Cartera kolejny raz mnie zahipnotyzują.

Informacje dodatkowe o Ryzykowny pocałunek :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-06-01
Dodał/a opinię: Sylwia Kuczerka

Tagi: Ryzykowny pocałunek romans Julia popiel

Zobacz opinie o książce Ryzykowny pocałunek

Kup książkę Ryzykowny pocałunek

Bez przyszłości
Julia Popiel0
Okładka ksiązki - Bez przyszłości

Autorka bestsellera Ryzykowny pocałunek! Marianne Coleman, dwudziestopięcioletnia absolwentka studiów pedagogicznych, jedzie do Swansea – małej...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz