Smerfów nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać, ale nie każdy wie, że zadebiutowały one w komiksie stworzonym przez belgijskiego rysownika Peyo ponad czterdzieści lat temu.
W komiksie Sałatka ze Smerfów Kucharz będzie przeżywał bardzo ciężkie chwile. Okaże się bowiem, że pomimo dobrych chęci jego posiłki są delikatnie mówiąc niesmaczne. Wybucha prawdziwa afera, którą stara się załagodzić Papa Smerf. Odkrywa on, że jarzyny hodowane przez Farmera, zostały zaatakowane przez pasożyta. Przywódca Smerfów opuszcza wioskę na kilka dni, aby zdobyć u specjalisty lekarstwo na chorobę roślin. Gdy tylko Papa Smerf wyrusza w podróż jego podopieczni wpadają w prawdziwe tarapaty. A jakie? Przeczytajcie sami.
Komiks wydany przez Egmont jest w miękkiej, śliskiej okładce. Rysunki są charakterystyczne i mi kojarzą się z wersją animowaną. Kolorystyka jest bardzo żywa i zachęca nie tylko najmłodszych do sięgnięcia po komiks. Czcionka jest dość duża i wyraźna i starsze dzieci nie powinny mieć problemu z odczytaniem jej. Na 48 stronach znajdziemy humorystyczne rysunki, dużo akcji i mnóstwo świetnej zabawy.
Informacje dodatkowe o Sałatka ze Smerfów:
Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2015-09-07
Kategoria: Komiksy
ISBN:
9788328110052
Liczba stron: 48
Dodał/a opinię:
testolandia
Sprawdzam ceny dla ciebie ...