Samobójca

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2018-10-27
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788395114861
Liczba stron: 0
Dodał/a opinię: Dagus93

Ocena: 5 (4 głosów)

Porwała mnie historia Flory, porwał mnie świat, który w tej książce stworzyła Pani Agnieszka i porwała mnie pierwsza część serii Niezmienni!
Rzadko zdarza mi się sięgać po fantastykę, a do tego fantastykę new adult, ale bardzo się ciesze, że przeczytałam "Samobójcę". Powiem Wam tylko, że opis tej książki nie zdradza nam praktycznie nic co znajdziemy w jej wnętrzu! Szybko dowiadujemy się kim jest tytułowy samobójca i do końca tej książki trzymamy za niego kciuki. Podoba mi się intryga w tej książce, uwielbiam jak mamy odrobinę tajemnicy. Tutaj obok normalnych ludzi żyją również Niezmienni. Każdy z nich posiada jedna z czterech ważnych funkcji i tak oto mamy: Opiekuna, Twórcę, Nauczyciela i Koszmar. Kim są naprawdę i na jakich zasadach funkcjonują? Tego zdradzać Wam nie będę, ale cichutko liczę i wiem, że w kolejnych częściach tego cyklu będziemy poznawać ich coraz lepiej i powoli zgłębiać historię ich istnienia. W tej części dostajemy tego tylko zalążek, który kusi i skłania nas do sięgnięcia po kolejne książki! 
I ta okładka! Dwie kolejne, które mamy pokazane w tej książce również urzekają minimalizmem i klasą! Ja chętnie sięgnę po kolejne części tej serii i dowiem się jak skończy się historia zwykłej dziewczyny i Niezmiennego!

Zobacz opinie o książce Samobójca

Kup książkę Samobójca

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Wieczny
Agnieszka Ziętarska0
Okładka ksiązki - Wieczny

Aby poznać prawdę, należy zejść poniżej piekła. Niebezpieczeństwo depcze po piętach naszych bohaterów, wciągając w rozgrywkę najpotężniejszych...