Sekret Tamary

Książka ma bardzo ważny przekaz oraz porusza temat tabu-związek starszej kobiety od swojego partnera.Za to ogromne brawa dla Autorki!
Emocje towarzyszace naszej Tamarze sprawiają,że czujemy jej rozdarcie wewnętrzne i narastające problemy w życiu.Dostrzegamy dzięki temu jakie trudne może być życie z mężem,który nie potrafi zaakceptować diagnozy,by walczyć nie tylko dla siebie,ale także dla najbliższych.Wspaniale jest pokazany ból i cierpienie kobiety,która stara się dać z siebie wszystko,nie myśląc o sobie…Każda kobieta potrzebuje być kochana i widziana.Nie liczy się różnica wieku bądź status społeczny.Największym szczęściem jest prawdziwe uczucie,które jest pomiędzy dwójka osób.

Poza tym poruszany jest temat ciężkiej choroby i konsekwencji z nią związanej.Jest to uczące dla osób,które nie miały z nią do czynienia.Często nawet pomoc tej osoby nie pomoże,gdy ta osoba nie poradzi sobie psychicznie z dana sytuacja.
Wplecienie do fabuły związku dwóch kobiet dało powiewu nowoczesności i równouprawnienia o które walczy społeczeństwo.Ten związek jest przedstawiony bardzo prawdziwie.Udawadnia,że warto zaufać swoim najbliższym i przyznać się do swojej orientacji,by żyć zgodnie ze swoimi zasadami bez ukrywania się.

Otrzymałam cudowna,a zarazem życiową historie dojrzałej kobiety,która zmagała się z sumieniem,stereotypami ludzi i walka o własne utracone szczęście.Bo w życiu ważni jesteśmy MY i nasze życie!Nie liczy się to,co kto mówi i co sądzi,ponieważ nikt i nic za nas nie przeżyje naszego życia.
I tego się trzymajmy-bądźmy szczęśliwi i akceptujemy innych takimi jacy są!!!
Czy polecam?
Ależ oczywiście!To co powyżej napisałam mówi jasno,że książka jest warta każdej chwili spędzonej z nią
10/10!!!!

Kup książkę Sekret Tamary

Ukraińskie serca
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Ukraińskie serca

Rodzina Sawoszów to majętni hotelarze, dla których liczą się tylko pieniądze i pozycja.Sonia stara się sprostać wymaganiom rodziców, ale jednocześnie tęskni...

Piękna i Gniewny
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Piękna i Gniewny

Bardzo prosto jest przekroczyć granicę dzielącą miłość od nienawiści...Mogłoby się wydawać, że Larissa ma wszystko: kochającego męża, pieniądze i luksusy...