Sekret Tamary

Sądziła, że jej życie straciło sens. Czy może go przywrócić mężczyzna, który jest młodszy

Tamara ma 45 lat i niby daleko jej do emerytury, a poprzez wydarzenia jakie miały w jej życiu czuje się staro. Jej mąż jest ciężko chory, przez co nie może spełniać jej seksualnych potrzeb. Tamara mimo zdrady i oszustw opiekuje się mężem w tym ciężkim okresie. Przypadkowo w jej życiu pojawia się Krystian - trener personalny, który jest od niej młodszy. Między nimi bardzo szybko pojawia się chemia i namiętność, której Tamarze brakowało. Przelotny romans wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla kobiety, która ostatnio cierpi na brak pewności siebie. Z czasem Tamara zrozumie, że nie tak łatwo wyplątać się z tej sytuacji.

Nie byłam do końca przekonana, czy ta książka jest lekturą, która może mi się spodobać. Sceptycznie podchodziłam do pierwszych rozdziałów, bo niby coś się działo, ale nic takiego co byłoby zaskakujące. Nie zniechęcałam się, ponieważ bardzo zaintrygował mnie opis i chciałam sprawdzić jak autorka poprowadzi całą fabułę. I jestem pełna podziwu za to, ile istotnych problemów, autorce udało się zmieścić w takim niby lekkim romansie.

Jak to bywa w erotykach sceny łóżkowe odgrywają tutaj dużą rolę. Autorka postarała się, by były one dosyć mocne i tak opisane, by działały na wyobraźnie czytelnika. Fabuła jest zaskakująca. Zaczynając tę książkę byłam przekonana, że dostanę po prostu pozycję z dużą ilością scen erotycznych i pewnie, jak przystało na autorkę, z mądrym i trafnym przesłaniem. Jakie było moje zdziwienie kiedy zaczęły pojawiać się w niej bardzo osobliwe momenty. Romans 45-latki z 15 lat młodszym mężczyzną, to coś niewyobrażalnego dla naszego społeczeństwa. To historia o wielu obliczach miłości, o rozterkach z nią związanych. To zastanawianie się co wypada robić, a czego nie. Autorka poruszyła również motyw taki, że boimy się sięgnąć po szczęście w obawie, że ktoś zacznie nas postrzegać inaczej. Znajdziecie w niej walkę o siebie i przede wszystkim o akceptację. Nie zabraknie też takich tematów jak śmiertelna choroba i skomplikowane relacje rodzinne. Jestem pełna podziwu jak autorce udało się poruszyć tyle istotnych tematów w tak krótkiej historii. Mamy też parę rozdziałów z przeszłości wrzuconych między te teraźniejsze, dzięki czemu łatwiej nam zrozumieć niektóre wydarzenia.

To typowo kobieca literatura, która przypadnie do gustu miłośnikom wciągających historii i lubiących sceny erotyczne. Ja zaczęłam ją dzisiaj i przeczytałam w kilka godzin, także ta książka idealnie sprawdzi się na jeden leniwy wieczór.

To opowieść o trudnych wyborach, ludzkich słabościach, sile kobiet i skomplikowanych rodzinnych więzach. Historia wielkiej namiętności i walki o miłość, którą nie zawsze się wygrywa.

Bardzo życiowa a zarazem kontrowersyjna historia. Tamara to dojrzała kobieta, która swoją postawą pokazuje kobiecą siłę. Uświadamia nas, że trzeba walczyć o swoje szczęście, bo ono jest tutaj najważniejsze. Czasami warto sięgnąć po taką historie i zrozumieć, że nie można oceniać człowieka poprzez jego wybory. Polecam! ❤

„To jest właśnie życie – nie wszystko układa się tak, jak chcemy. Chcieć nie zawsze oznacza móc. Gdy człowiek dorasta, zaczyna to dostrzegać i bańka mydlana naiwnej młodości pryska”.

Informacje dodatkowe o Sekret Tamary:

Kup książkę Sekret Tamary

Nieodpowiednia chwila
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Nieodpowiednia chwila

Czy można być szczęśliwym kosztem innych? Czy można kochać więcej niż jedną osobę? Po wypadku Daniel dochodzi do siebie; on i Eve są wreszcie...

Nieodpowiednia dziewczyna
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Nieodpowiednia dziewczyna

Gdy cały świat jest przeciwko, a serce i rozum nie współgrają, może wydarzyć się wszystko... Eve to młoda, zdolna tatuażystka. Stroni od mężczyzn...