Sekret Tamary

Tamara Bryska ma czterdzieści pięć lat i ogrom zmartwień. Rozpadające się małżeństwo, choroba męża, problemy finansowe. Wszystko to wykańcza ją psychicznie i fizycznie. Lecz pewnego dnia pojawia się światełko w tunelu - poznaje Krystiana.
   Krystian Bieniuk ma trzydzieści lat i również nosi bagaż doświadczeń. A jednak zwraca uwagę na starszą od siebie kobietę, z którą nawiązuje romans.
    Wszystko szybko się kończy, ale los ponownie krzyżuje ich drogi w programie telewizyjnym. Okazuje się, że nie tak łatwo zapomnieć i pójść dalej.
    Co wydarzy się w życiu kobiety? Co zrobi Krystian? Jak zakończy się ta historia?

Książki poruszająca wszystkie struny w sercu są bardzo emocjonalnie i wzruszające. Niejednokrotnie poruszają tematy wyborów, które dla każdego z nas nastręczyłyby mnóstwa wątpliwości i trudności. Przyjaźń? Miłość? A jakże!
    Autorka napisała właśnie taką książkę. Pokazała dobitnie jak niesprawiedliwy bywa los. Zwróciła również uwagę na siłę, jaka drzemie w każdej kobiecie.
    Historia Tamary nie jest łatwa. Jest trudna. Złożona i okraszona mnóstwem cierpienia. Bardzo dobrze wykreowana postać. Podziwiałam ją za wytrwałość. Natomiast nie będę jej oceniać za romans - szukała ukojenia i szczęścia. I w zupełności rozumiem jej rozterki, bowiem to osoba, która ma świadomość tego co robi. Troskliwa, empatyczna i miła. Po prostu to na nią wypadło teraz najgorsze.
   Krystian to mężczyzna, który również przypadł mi do gustu. Stonowany, dojrzały i empatyczny. Czuły i troskliwy. Mimo swojego wieku nad wyraz dojrzały.
    W powieści dzieje się dużo. Nie zabrakło zwrotów akcji. Elementy zaskoczenia robiły swoje. Gorący romans rozpalał, by sytuacja zdrowotna męża głównej bohaterki zalewała żar morzem łez.
   Do tego wszystkiego autorka dołożyła jeszcze inne zagadnienia i problemy współczesnego świata związane z uczuciami. Czeka na czytelnika mnóstwo niespodzianek. Chwil sprawdzających naszą otwartość i zakres akceptacji.
   Książkę czytało mi się ciężko z uwagi na podjęty temat. Ale niezmiernie styl autorki zachwyca. Uważam, że do takiej historii trzeba znaleźć więcej czasu. Trafia wprost do serca dostarczając morza sprzecznych emocji.

Polecam

Kup książkę Sekret Tamary

Ukraińskie serca
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Ukraińskie serca

Rodzina Sawoszów to majętni hotelarze, dla których liczą się tylko pieniądze i pozycja.Sonia stara się sprostać wymaganiom rodziców, ale jednocześnie tęskni...

Chłopakom wstęp wzbroniony
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Chłopakom wstęp wzbroniony

Oliwia jest znaną influencerką, która ma ostatnio na pieńku z płcią przeciwną. Zawiódł ją chłopak, mama związała się z podejrzanym typem… Dziewczyna...