Sekret Tamary

Tamara jest dojrzałą kobietą, liczy sobie bowiem 45 wiosen i pracuje jako agentka nieruchomości.
Jest również żoną i matką.
Jednakże los nie był dla niej zbyt łaskawy.
Mąż Tamary-Piotr choruje na stwardnienie rozsiane oraz na depresje.
Kobieta z dnia na dzień obserwuje, jak życie ucieka z Piotra.
Mogłaby liczyć na wsparcie córki, niestety Sandra studiuje w Poznaniu i niezbyt często może przebywać w domu rodzinnym, ze względu na szkołę i odległość dzieląca ich.
Większość czasu Tamara spędza w pracy, lecz po powrocie do domu, musi codziennie mierzyć się z przykrą rzeczywistością, by nie stracić zdrowego umysłu, postanawia, wraz z koleżanką zacząć uczęszczać na siłownie.
Podczas pierwszej wizyty na siłowni, spotyka swojego klienta, któremu nie tak dawno sprzedała mieszkanie.
Wybrały akurat tę siłownię, w której Krystian jest trenerem personalnym.
Przystojny, wysportowany oraz 30-letni mężczyzna z niewiadomych powodów zadłużył się w Tamarze i postanowił zdobyć jej serce.

Czy Tamara skusi się na zakazany owoc i wda się w romans z mężczyzną młodszym o 15 lat?
Czy małżeństwo Tamary i Piotra jest zagrożone?

Pierwszą rzeczą w tej książce, która mnie zachwyciła to oznakowanie!
Wydawnictwo @wydawnictwo_imaginebooks identyfikuje swoje książki symbolami (na drugim zdjęciu pokaże Wam, jak to wygląda), przez które wiemy, po jaki gatunek sięgamy!
Pierwszy raz się z tym spotkałam i to jest tak genialny pomysł, że wydawnictwo zasłużyło na oklaski!
Przechodząc do historii, nie bardzo wiedziałam jakie sekrety może skrywać nasza główna bohaterka i nie ukrywam, że wg się tego nie spodziewałam!
Książka porusza bardzo wiele ciężkich wręcz tematów, pokazuje, jak ciężko jest żyć z chorą osobą w rodzinie, jak ciężko jest wyjść z szafy ze swoją orientacją, jak ciężko jest wybrać między swoim a czyimś szczęściem, oraz że miłość możemy spotkać w każdym wieku, nawet jako emeryci!
W książce znajduje się także temat tabu, czyli duże różnice wiekowe między partnerami, gdzie to właśnie kobieta jest starsza. Przyznam Wam się szczerze, że nigdy nie interesowało mnie życie innych i to czy ktoś wiąże się z rówieśnikiem, ze starszym czy młodszym partnerem, ale po przeczytaniu tej książki, zaczęłam rozmyślać trochę nad tym tematem i faktycznie łatwiej jest znaleźć związek, gdzie mężczyzna jest dużo starszy, niż kobieta.Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje, ale mam nadzieję, że za niedługo z ludzkich umysłów znikną te bariery wiekowe!
Miłość to miłość i nieważna jest tu orientacja, religia czy wiek!
Najważniejsze jest, by się kochać, wspierać i ufać sobie wzajemnie!
Polecam Wam tę książkę, bo historia w niej zawarta jest wartościowa i koniecznie musicie ją poznać!

Ocenka: 10/10

Kup książkę Sekret Tamary

Nieodpowiednia chwila
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Nieodpowiednia chwila

Czy można być szczęśliwym kosztem innych? Czy można kochać więcej niż jedną osobę? Po wypadku Daniel dochodzi do siebie; on i Eve są wreszcie...

Ukraińskie serca
J. Harrow0
Okładka ksiązki - Ukraińskie serca

Rodzina Sawoszów to majętni hotelarze, dla których liczą się tylko pieniądze i pozycja.Sonia stara się sprostać wymaganiom rodziców, ale jednocześnie tęskni...