Sekretne życie kotów

Mój znajomy śmieje się ze mnie, że kupię każdy produkt, na którym jest wizerunek kota. Nie będę zaprzeczać, trochę jest w tym prawdy. Moja cała uwaga skupia się na kocie, kiedy go widzę. Nic więc dziwnego, że zapragnęłam przeczytać książkę „Sekretne życie kotów”, kiedy tylko zobaczyłam pierwszą zapowiedź. Po zobaczeniu kotów na okładce i nazwy tego zwierzęcia w tytule, mój mózg oszalał z ekscytacji. Nie mogłam się doczekać czytania.

W momencie, gdy miałam już książkę „Sekretne życie kotów” w dłoniach, to pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to było jej obejrzenie. Musiałam się nacieszyć pięknym wydaniem pełnym w rysunki przeróżnych kotków i łapek.  Kiedy już zaczęłam czytać, to byłam tylko jeszcze bardziej szczęśliwa. Książka obfituje w merytoryczną wiedzą oraz ciekawostki z kotami w roli głównej. Nawet jeśli czytałam o czymś, co nie było dla mnie nowością to i tak z chęcią to czytałam, a to dzięki przyjemnemu stylowi pisania autorów.

Jestem zachwycona książką „Sekretne życie kotów”. Jest to pozycja napisana z humorem. Znajdziemy w niej historie z życia dyrektora warszawskiego zoo, które w jakiś sposób łączą się z kotami, a także dowiemy się mnóstwa faktów o różnych gatunkach kotowatych. W trakcie jej czytania nie potrafiłam się nie dzielić z innymi tym co przeczytałam, więc moi znajomi dostawali zdjęcia niektórych fragmentów. Mam wrażenie, że jeszcze nie raz będę opowiadać o tej książce znajomym, a także z chęcią do niej wracać. Myślę, że każdy fan kotów nie ma wątpliwości, że to książka idealna dla niego.

Informacje dodatkowe o Sekretne życie kotów:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2021-06-01
Kategoria: Popularnonaukowe
Dodał/a opinię: aaniaa1912

Zobacz opinie o książce Sekretne życie kotów

Kup książkę Sekretne życie kotów

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;