Serce w prezencie

Jane McClarance kocha święta, a okres przedświąteczny w jej pracy, jest doradcą zakupowym, to istne szaleństwo. Wiecznie zabiegana, nie ma czasu na miłość. Ale pewnego dnia przez przypadek w windzie wpada na przystojnego, ale mrukliwego prawnika Michaela, na którego wylewa kawę… Czy ten niefortunny wypadek będzie początkiem czegoś więcej? Czy Michael będzie jej cudem na święta?

SERCE W PREZENCIE to komedia romantyczna z ducham świąt, która otuli was niczym ciepły koc.

Na początku pozachwycam się nad przepiękną okładką, która skradła moje serce. Jej graficzny wygląd jest taki subtelny i cieszy moje oczy. Oby więcej takich okładek 😍.

Dawno nie czytałam powieści z tak pozytywnie zwariowaną bohaterką! Jane, podobnie jak ja z uśmiechem idzie na przód, jej szklana jest zawsze do połowy pełna, a jeśli się gniewa, to tylko na chwilę. I powiem, że brakowało mi takich cech wśród książkowych postaci, bo jej radość aż biła ze stron. Ogromnie kibicowałam Jane i Michaelowi, aby ich drogi się złączyły i zdarzył się świąteczny cud.

Cała historia jest przesympatyczna, sprawia, że podczas czytania robi się od razu ciepło na sercu i napawa optymizmem. Ale dzięki dodaniu przez autorkę smutnych wątków, powieść nie staje się przesłodzona tylko odpowiednio zróżnicowana.

Informacje dodatkowe o Serce w prezencie :

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Zobacz opinie o książce Serce w prezencie

Kup książkę Serce w prezencie