Serce w prezencie

"Jej usta delikatnie się rozchylają, ale nie odpowiada. Ma chyba najpiękniejsze oczy, jakie kiedykolwiek widziałem. I jest taka śliczna, nawet z opuchniętą twarzą bez grama makijażu."

Lubicie kupować prezenty dla kogoś? A może potrzebujecie pomocy w wyborze odpowiedniego podarku?

Idealną osobą do tego zadania będzie Jane. Pracuje bowiem w firmie, która zajmuje się aranżowaniem wnętrz i rozmaitych powierzchni, prowadzi również doradztwo zakupowe. Tym właśnie zajmuje się nasza bohaterka, pomaga klientom w zakupach. Wykonuje swoją pracę z niesamowitą radością. Brakuje jej jednak w życiu czegoś bardzo ważnego: miłości. Niespodziewany wypadek w windzie, gdzie oblewa kawą przystojnego adwokata z trzydziestego trzeciego piętra, zmieni życie ich obojgu. Jak? Warto się dowiedzieć i sięgnąć po lekturę 😊

Bohaterowie przedstawieni w książce są bardzo różni względem siebie. Główna bohaterka Jane jest miłą, sympatyczną i uczynną kobietą. Praca daje jej poczucie spełnienia. I choć klienci są marudni, wybredni i niezdecydowani to z uśmiechem na ustach dalej wykonuje swoje zadanie. Uwielbia okres przedświąteczny, jak i same święta Bożego Narodzenia, choć ma masę pracy w tym czasie. 😊

Michael jako prawnik rozwodowy, twardo stąpa po ziemi. Wiele widział i słyszał, utwierdziło go to w przekonaniu, iż miłość jest tylko chwilowym stanem. Niektórym przynosi tylko ból i cierpienie. Gburowaty, lecz bardzo przystojny zwraca na siebie uwagę.

Przyznaję, książka kupiła mnie swoją okładką. Prosta, a jednak ma, w sobie coś, co przyciąga.😍 To, co zastałam w środku, również mnie urzekło. Lekka, zabawna i przyjemna fabuła wciągnęła mnie w przygody bohaterów. Tempo akcji rozwija się powoli, nie przeszkadzało mi to w tym przypadku. Autorka umiejętnie przeprowadziła mnie przez całą książkę, spodobał mi się jej styl pisania. To moje pierwsze spotkanie z jej twórczością. Chętnie zapoznam się z pozostałymi dziełami pisarki. Miło spędziłam czas na lekturze

Informacje dodatkowe o Serce w prezencie :

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: Anitka_170

Zobacz opinie o książce Serce w prezencie

Kup książkę Serce w prezencie