Serce w skowronkach

Tom 2 cyklu Miasteczko

To kolejna część przygód Klementyny. Główna bohaterka już zdążyła zadomowić się w Miasteczku razem z pogubioną Agatą oraz córeczką Dobrochną. By dokończyć ostatnie zlecenie musi je sama zawieźć do klienta, jednak ma dziwne przeczucie, że nie powinna jechać. Ma zamiar wrócić jeszcze tego samego dnia, lecz wszystko podpowiada jej by nie jechała. W ostateczności po zapewnieniach Julki (opiekunki babci), że wszystko jest pod kontrolą, wyrusza w drogę.

Na miejscu poznaje swego klienta Maksymiliana, który jest bardzo zadowolony z jej wypieków. Gdy już się rozliczyli i pożegnali, i drzwi za Klementyną się zamknęły, rozdzwonił się jej telefon, który musiał jej upaść pod stół. Max w nadziei, że jeszcze dogoni kobietę wybiega z mieszkania. Znajduje ją szybciej niż myślał bo widzi ją siedzącą na schodku pod blokiem razem z sąsiadką. Jak się okazuje Klementyna upadła i uderzyła się głową oraz uskarża się na ból ręki. Mężczyzna postanawia odwieźć ją do szpitala. Tam niestety Klementyna musi pozostać dłużej niż myślała .

Jak ja uwielbiam tą serię. Książka jest pełna humoru i ukazuje prawdziwe życie. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Uwielbiam to w jak jest napisana, te wszystkie powiedzenia, no coś cudownego. Historia i życie w niej zawarte obrazuje jak jest w miałam miasteczku. Każdy każdego zna, nic się przed nikim nie ukryje, w razie pomocy zawsze znajdzie się ktoś chętny a zwłaszcza nasza główna bohaterka.

Książka z pewnością przypadnie do gustu i młodym jak i starszym kobietom. Jeśli szukacie czegoś lekkiego, przyjemnego do poczytania na wieczory, Ta książka będzie idealna. Gorąco polecam zacząć od pierwszej części „Serce z piernika”.

Informacje dodatkowe o Serce w skowronkach:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2018-05-23
ISBN: 978-83-240-5408-4
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Serce w skowronkach

Kup książkę Serce w skowronkach

Ktoś kiedyś powiedział, że dobro to nie jest wiedza, lecz czyn.

Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby :albo tak ,jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko.

Albert Einstein

Sezon na cuda
Magdalena Kordel0
Okładka ksiązki - Sezon na cuda

Gdzieś u podnóża Sudetów, w Malowniczem, jest pensjonat Uroczysko. Jego nowa właścicielka Majka na dobre zadomowiła się w miasteczku. To miejsce ma dla...

Nieco dziennik, czyli Twoje piękne chwile
Magdalena Kordel0
Okładka ksiązki - Nieco dziennik, czyli Twoje piękne chwile

Nieco dziennik, nieco pamiętnik, nieco kalendarz – to Ty decydujesz, czym będzie dla Ciebie. Dobre rzeczy mają to do siebie, że przychodzą znienacka...