Serce

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788328060258
Liczba stron: 416
Dodał/a opinię: Monika Kruszyńska

Ocena: 5.38 (8 głosów)

Trzecia część trylogii pruszkowskiej to nie jest lektura dla mięczaków i wrażliwców. To brutalna, pełna trupów  krwawa opowieść o… No właśnie o czym? Wydaje się, że o mafii, o porachunkach, niespłaconych długach, dużych pieniądzach, złych i dobrych policjantach. Myślę jednak, że to powieść o zdradzie, pragnieniu miłości, o tęsknocie, a przede wszystkim chyba o chęci zemsty silniejszej niż wszystko inne i o sile kobiet.

Zanim sięgniecie po „Serce” przeczytajcie dwa poprzednie tomy. „Serce” to dalsze losy prostytutki Kaśki i byłego już policjanta Gabriela. Będą musieli się zmierzyć z bossem pruszkowskiej mafii, który, jak wiemy z poprzednich części, nikogo i niczego się nie boi, ma swoich ludzi wszędzie i zawsze osiąga to, czego chce. Czy Kaśka i Gabriel będą w stanie go pokonać? Niewiele mają do stracenia, a tacy przeciwnicy są najgroźniejsi. Tylko czy wszyscy o tym wiedzą?

Szczygielski stworzył świetną trylogię, wykreował niebanalnych i nieprzewidywalnych bohaterów, dodajmy do tego wartką akcję, kilka trupów w całości i kilka w kawałkach, litry krwi i innych obrzydliwości i oto mamy świetną rozrywkę! Gorąco polecam fanom mocnej literatury, aż gęstej od papierosowego dymu i przesiąkniętej zapachem krwi. Dzieje się! Przygotujcie się na jazdę bez trzymanki!

Tagi:

Kup książkę Serce

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Serce
Inne książki autora
Krew
Bartosz Szczygielski0
Okładka ksiązki - Krew

Autor wciąga czytelników w brutalny i posępny świat, w którym nic nie jest oczywiste. Gabriel Byś po tym jak brał udział w strzelaninie...

Aorta
Bartosz Szczygielski0
Okładka ksiązki - Aorta

Mocny debiut kryminalny! Podziemny Pruszków i pierwsza część trylogii noir. Na jednym z pruszkowskich osiedli znaleziono kobiece zwłoki z wyłupionymi...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska
Okna z widokiem na Weronę
Ktosiek 2.0
Beata Piliszek-Słowińska
Ktosiek 2.0
Brytyjska monarchia od kuchni
Adrian Tinniswood
Brytyjska monarchia od kuchni
Grypa. Sto lat walki
Jeremy Brown
Grypa. Sto lat walki
Relikwiarz
Elżbieta Bielawska
Relikwiarz
Strasznie fajna wichura
Katarzyna Sobczak
Strasznie fajna wichura
Kochankowie miasta
Anna Stryjewska;
Kochankowie miasta
Pokaż wszystkie recenzje