Skomplikowana. 5 lat później

Przedstawiam Wam cudowną książkę pt. "Skomplikowana 5 lat później" autorstwa Justyny Piec-Głogowskiej.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Borgis

Jak myślicie, co może się stać przez pięć lat? Czy można zapomnieć o prawdziwej miłości, która przytrafiła się nagle, pozostawiając po sobie ból w sercu?

"... Tu wszystko było już określone i na nic więcej nie mogłam liczyć, więc żyłam tą nieszczęśliwą miłością do ciebie, aż tu nagle zjawiłeś się ponownie. Wolny w dodatku, a do tego Norbert oczekujący czegoś więcej po naszej relacji."

"Skomplikowana sytuacja, skomplikowana ja, skomplikowana relacja"

Po rozstaniu z Marcinem Paulina, chcąc zapomnieć o ranach w sercu, które pozostawiła po sobie nieszczęśliwa miłość rzuca się w naukę i pracę. Pracuje jako patomorfolog. Przyjaźni się z Norbertem, który podobnie jak Marcin jest policjantem. Pewna sprawa śmierci dziecka nad którą pracują Marcin i Norbert, sprawia, że drogi Marcina i Pauli na nowo się krzyżują. I choć znane powiedzenie mówi, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ciężko jest je zastosować tym bardziej, kiedy dawne uczucia ożywają na nowo... Jest jeszcze Norbert, który po cichu liczy nie tylko na przyjaźń ze strony Pauliny, lecz na coś więcej, czy pojawienie się Marcina na horyzoncie sprawi, że Norbert ujawni swoje uczucia do Pauliny?

Mimo upływu czasu relacja Pauli i Marcina wcale nie jest mniej skomplikowana, wręcz odwrotnie. Bohaterowie znów przeżywają dylematy, walkę z rozterkami i strachem przed ponownym cierpieniem. Czy tym razem będą mogli cieszyć się swoim szczęściem?

Czy można zapomnieć o ranach w sercu i dać drugą szansę miłości? Kim okaże się Norbert wobec Pauliny? Jak będzie manipulować uczuciami dziewczyny? Czy Julia przejdzie przemianę wobec obliczu choroby? Czy dawna miłość byłych kochanków ma szansę tym razem na szczęśliwy koniec?

Fabuła książki jest naszpikowana różnorodnymi emocjami dla czytelników. Podczas czytania książki towarzyszył mi momentami uśmiech na twarzy, śmiech, wzruszenie, smutek, a na końcu zatańczyły łzy w oczach. Autorka Justyna Piec-Głogowska porusza w swojej powieści trudne relacje, emocje, miłość, uczucia, przemianę wewnętrzną, chorobę nowotworową Julii, wybaczenie, przyjaźń, a także toksyczną relację między Norbertem i Paulą, czy nawet manipulacje. W swojej książce ukazuje nam, że prawdziwe uczucie zawsze wygrywa. Bardzo polubiłam postać Marcina i Pauli. Zarówno bohaterowie pierwszoplanowi jak i drugoplanowi zostali perfekcyjnie stworzeni przez autorkę. Gratulacje i 👏 dla autorki Justyny Piec-Głogowskiej za tak cudowną serię jaką jest "Skompilowana". Jeśli ktoś z Was szuka książki pięknej książki o miłości, walce, także o bolesnym rozstaniu to jak najbardziej polecam 🔥 tę pozycję czytelniczą.

Informacje dodatkowe o Skomplikowana. 5 lat później:

Kup książkę Skomplikowana. 5 lat później

Wymarzone
Justyna Piec-Głogowska0
Okładka ksiązki - Wymarzone

Marzenie o dziecku uskrzydla, ale może mieć też destrukcyjną moc Presja, wielkie nadzieje i ciągłe zawody naznaczają życie, emocje i małżeństwo Karoliny...

Skomplikowana
Justyna Piec-Głogowska0
Okładka ksiązki - Skomplikowana

Miłość... niby prosta, a jednak tak bardzo skomplikowana, szczególnie gdy jedna ze stron ma już poważne zobowiązania. Czy taka miłość ma szansę przetrwać...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis