Ślady. Psim tropem

Data wydania: 2021-02-24
ISBN: 978-83-66573-51-2
Dodał/a opinię: Monika Świątek
Tom 1 cyklu Ślady

"Ślady. Psim tropem" to moja pierwsza przygoda z Katarzyną Kielecką. Książka bardzo mi się podobała i od razu zaczynam drugi tom.

Na początku myślałam, że to będzie lekka lektura, nic bardziej mylnego.

Edyta i Jędrek układają sobie życie. Wychowują dziewięcioletniego syna Grzesia i zajmują się psem Kufą. Nagle wszystko zaczyna się sypać. Kobieta i chłopiec znikają.

Ta książka to powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym, która bardzo trzyma w napięciu, w szczególności, że pierwsza część kończy się bardzo tajemniczo i nie ujawnia zagadki.

W tej historii znajdziemy skrywane tajemnice, zagadki, niewyjaśnione sprawy. Jak również chwile grozy i wzruszeń.

Bardzo mi się podobały dialogi bohaterów, w szczególności między Edytą, a mężem. Widać, że darzą się uczuciem oraz mają duży dystans do siebie.

Jest to bardzo dobra lektura i już się nie mogę doczekać, aż poznam o co w tej historii chodzi.

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Ślady. Psim tropem

Kup książkę Ślady. Psim tropem

Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka0
Okładka ksiązki - Ślady. Rudy warkocz

Bohaterowie z powieści "Sedno życia" i "Piętno dzieciństwa" powracają! Edycie i Jędrkowi nareszcie wszystko się układa. Pochłonięci miłością, opieką nad...

Sedno życia
Katarzyna Kielecka0
Okładka ksiązki - Sedno życia

Edyta, zakompleksiona i zdystansowana trzydziestolatka, niechętnie przyjmuje od brata propozycję pracy. Nie przypuszcza, że pociągnie to za sobą kolejne...