Ślady. Psim tropem

Tom 1 cyklu Ślady

"Ślady. Psim tropem" to moja pierwsza przygoda z Katarzyną Kielecką. Książka bardzo mi się podobała i od razu zaczynam drugi tom.

Na początku myślałam, że to będzie lekka lektura, nic bardziej mylnego.

Edyta i Jędrek układają sobie życie. Wychowują dziewięcioletniego syna Grzesia i zajmują się psem Kufą. Nagle wszystko zaczyna się sypać. Kobieta i chłopiec znikają.

Ta książka to powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym, która bardzo trzyma w napięciu, w szczególności, że pierwsza część kończy się bardzo tajemniczo i nie ujawnia zagadki.

W tej historii znajdziemy skrywane tajemnice, zagadki, niewyjaśnione sprawy. Jak również chwile grozy i wzruszeń.

Bardzo mi się podobały dialogi bohaterów, w szczególności między Edytą, a mężem. Widać, że darzą się uczuciem oraz mają duży dystans do siebie.

Jest to bardzo dobra lektura i już się nie mogę doczekać, aż poznam o co w tej historii chodzi.

Informacje dodatkowe o Ślady. Psim tropem:

Zobacz opinie o książce Ślady. Psim tropem

Kup książkę Ślady. Psim tropem

Zapach cytrusów
Katarzyna Kielecka 0
Okładka ksiązki - Zapach cytrusów

Miłość jest jak cytrusy – cierpka i słodka zarazem.Ada, u boku Bartka, wraca do równowagi po nieudanym związku. Czy ich krucha miłość przetrwa zaskakującą...

Księżyc nad Vajont. Fala
Katarzyna Kielecka0
Okładka ksiązki - Księżyc nad Vajont. Fala

Dolina Vajont, lata 60. Federico Lanza wraz z żoną Marianną, Polką z Wilna, i trojgiem dzieci prowadzi spokojne i szczęśliwe życie w Casso. Pracuje przy...