Spark

Autumn to młoda pracownica opieki społecznej, która lata wcześniej została bardzo skrzywdzona przez chłopaka, przez co teraz ma problemy z zaufaniem i zaangażowaniem.
Donovan to odnoszący sukcesy prawnik, który przeszedł przez naprawdę trudne dzieciństwo i nastoletnie życie.
Pomyłkowo zamienione na lotnisku bagaże sprawiają, że losy tej dwójki się przeplatają. Czy możliwa jest chemia między dwójką ludzi od pierwszego spotkania? Zdecydowanie! Czy strach przed poważną relacją może zniszczyć coś, co miało szansę na rozwój? Niestety tak... Czy możliwe jest ponowne spotkanie praktycznie obcych sobie ludzi w mieście tak dużym jak Nowy Jork? Wychodzi na to, że tak. Na szczęście.
Naprawdę polubiłam bohaterów tej książki. Ich siła, walka o drugą osobę, empatia, wzajemne wsparcie, troska i pomoc były czymś co łapało za serce. Donovan stał się dla mnie kolejnym książkowym mężem. Oj taki facet bez problemu zawróci w głowie swoim zachowaniem, charakterem i sposobem bycia.
Problem z zaufaniem, trudność w zaangażowaniu. Strach, walka z przeszłością. Nadzieja, szansa, zaufanie. Rodzące się uczucie, namiętność, gorący romans. Pomoc, wsparcie, opieka, miłość. Autorka odwaliła kawał naprawdę dobrej roboty. Jak zawsze z resztą. Po jej książki zawsze sięgam z przyjemnością.
"Spark" to książka, która niesie ze sobą przesłanie. Pokazuje, że każdy ma szansę na sukces, jeśli tylko tego chce, bez znaczenia jaka jest jego historia. Pokazuje też, jak wielkie mogą być konsekwencje tkwienia w toksycznym związku.
Jest to naprawdę lekki i przyjemny romans, idealny na zimowe wieczory. Mnie ta książka mocno wciągnęła i bardzo miło spędziłam z nią czas. Osobiście szczerze polecam poznać historię Autumn i Donovana.
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki za egzemplarz.

Informacje dodatkowe o Spark:

Kup książkę Spark

Seks, nie miłość
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Seks, nie miłość

Pożądanie, które uzależnia. Czy ma szansę przerodzić się w miłość? Nowa, rozpalająca zmysły powieść bestsellerowej Vi Keeland! Poznali się na weselu...

Worth the Chance
Vi Keeland0
Okładka ksiązki - Worth the Chance

Poznajcie Liv Michaels Może i minęło siedem lat, ale nadal wszędzie go poznam. Jasne, dorósł, dojrzał, ma mięśnie we wszystkich właściwych miejscach...