Star Stable. Opowieści o zmroku

Tom 0 cyklu Star stable

[ RECENZJA ]

Helena Dahlgren "Opowieści o zmroku"
Wyd. Znak Emotikon

Cztery przyjaciółki, cztery historie, cztery przerażające opowieści, które sprawiają, że już nigdy żadna noc nie pozostanie taka sama, a żadno spotkanie przy ognisku nie będzie zapomniane.
Linda, Anne, Lisa i Alex w tym samym czasie otrzymują listy z ostrzeżeniem o niebezpieczeństwie pozostałych koleżanek.
Tajemnicza moc zmusza członkinie Jeźdźców Dusz do wyruszenia w głąb lasu na swoich ukochanych koniach. Gdy wszystkie są już razem, próbują wspólnie rozwiązać zagadkę listów.
   Otaczający zewsząd mrok, nocne odgłosy lasu i powiew wiatru nadający grozy i tajemniczości wprowadzają aurę sprzyjającą zwierzeniom.
Każda z kręgu przyjaciółek opowiada najstraszniejszą przygodę, jaka ją spotkała.
Obok żadnej nie można przejść obojętnie. Przecież każdemu z nas całe życie towarzyszą jakieś strachy z dzieciństwa.
Lalka śledzącą każdy nasz ruch dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zepsuty zegar cofający czas. Sekretne spotkania z duchem niedawno zmarłej samotnej, nieznanej kobiety.
Czy straszna maska ukazująca się w najmniej oczekiwanym momencie.
  A może znacie już historię Gluemana??? 🤔
  Książka dla dzieci 9+. Idealna na zbliżający się Halloweenowy wieczór. Odrobina strachu i mnóstwo pola do popisu wyobraźni. Jestem przekonana, że każdemu młodemu czytelnikowi towarzyszyć będzie mnóstwo emocji, a same opowiadania wyryją się w pamięci na dłużej.
Warto jednak pamiętać, że większość przerażających rzeczy rodzi się w naszych głowach i to tylko tam tak naprawdę istnieją. Wszystko zależy od nas samych...

Informacje dodatkowe o Star Stable. Opowieści o zmroku:

Język oryginału: Szwedzki
Tłumaczenie: Monika Motkowicz
Ilustracje:Marie Beschorner
Dodał/a opinię: Anna Krasnodebska

Tagi: konie star stable dla dziewczyn seryjni mordercy Historie miłosne

Zobacz opinie o książce Star Stable. Opowieści o zmroku

Kup książkę Star Stable. Opowieści o zmroku

Soul Riders. Sekret Ścieżki Wiatrów
Helena Dahlgren0
Okładka ksiązki - Soul Riders. Sekret Ścieżki Wiatrów

Najpierw woda w strumieniu zmienia kolor na czerwony. Potem na nocnym niebie gwiazdy układają się w kształt błyskawicy. Na wyspie Jorvik zaczynają się...

Star Stable Przebudzenie legendy
Helena Dahlgren0
Okładka ksiązki - Star  Stable Przebudzenie legendy

Każda z nich jest wyjątkowa, ale tylko razem mogą stawić czoła złu.Pradawna legenda zaczarowanej wyspy Jorvik głosi, że cztery przyjaciółki i czwórka...