Stars Among Us

Cuuudowna jest ta historia
Opowiada o realizacji marzeń i niepoddawanie się w czasie porażek.By osiągnąć sukces trzeba wiedzieć,co się chce osiągnąć.Wiara w powodzenie sukcesu wraz z ogromnym talentem jest gwarancja realizacji ich.Jednak nie wolno kłamać i ukrywać prawdy,ponieważ ona zemści się na nas w najmniej oczekiwanym momencie.Dzięki życzliwości wobec innych jesteśmy bardziej otwarci na świat i związanymi trudnościami.

Powieść jest dowodem na to,że nawet zapomniane marzenia mogą o sobie przypomnieć.Wystarczy iskra,by ponownie zakochać się,w tym co kochało się kilka lat temu.Pomoc najbliższych oraz wsparcie prawdziwych przyjaciół jest nieocenione.Dzięki nim zawsze mamy do kogo wrócić i móc po prostu spędzić niezapomniany czas.Dodatkowo miłosny trójkąt dał wiele zaskakujacych momentów.Było namiętnie i niebezpiecznie.Jednak serce od pierwszych chwil wybrało i nic nie mogło tego zmienić.

Zaskoczyło mnie zachowanie bohaterki wobec nielojalnej współlokatorki.Pokazała swoja dorosłość,wyrozumiałość i przebaczenie za zachowanie,którego się dopuściła.Chylę czoła i ogromne brawa👏

Ważna rada:
Spełniamy marzenia i nie poddawajmy się.Świat zależy od każdego z nas.Bądźmy szczęśliwi i dajmy szczęście innym.

Jest to powieść niosąca ze sobą ważny przekaz dla młodych artystów.Będziecie nią zachwyceni.Dlatego gorąco polecam wam ją przeczytać.

Informacje dodatkowe o Stars Among Us:

Kup książkę Stars Among Us

Never say never
Agnieszka Karecka0
Okładka ksiązki - Never say never

Życie szesnastoletniej Lisy Andrews wywraca się do góry nogami, gdy jej matka umiera, a ona sama ma trafić pod opiekę ojca (menadżera gwiazd), który porzucił...

Serce w mundurze
Agnieszka Karecka 0
Okładka ksiązki - Serce w mundurze

Młoda aktorka, Klara, ma szansę zagrać rolę życia w wysokobudżetowej produkcji. Aby przygotować się do tego zadania, wstępuje do wojska, do służby przygotowawczej...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;