Storm

Sammer przyjeżdża do kuzynki Connie, by odetchnąć od tego, co ją ostatnio spotkało, a przy okazji liczy na wsparcie i pomoc w wymyśleniu planu, co dalej. Wraz z synkiem są sami i w ich życiu zawsze było pod górę. Główna bohaterka niestety nie mogła liczyć na pomoc rodziców, gdyż jak się dowiedzieli kilka lat temu, że jest w ciąży zwyczajnie w świecie zerwali z nią kontakt. Sama starała się jak mogłaby zapewnić swojemu synkowi jak najlepszy byt. Pewnie zastanawiacie się, co z ojcem dziecka? Otóż Sammer miała nadzieję go nigdy więcej nie spotkać, gdyż zranił ją potwornie. Zupełnie się nie spodziewała, że wyjazd do kuzynki może stać się koszmarem.

Czy Sammer w raz z synem odnajdą się w Jackson? Co zrobił ojciec dziecka, że główna bohaterka nie chce go znać?

Kontynuacja przygód członków klubu motocyklowego. Pierwszy tom „Blade” bardzo mi się podobał, więc gdy tylko otrzymałam drugą część, to nie pozwoliłam jej długo czekać na swoją kolej, na moim regale.

Tym razem autorka porusza temat, jakim jest samotne macierzyństwo i muszę się wam przyznać, że podziwiam zarówno samotne matki jak i ojców wychowujących dzieci. Świetnie jak taka osoba ma wsparcie rodziny, przyjaciół, ale nie zawsze tak jest i naprawdę podziwiam takie osoby, za determinacje, oraz za to, że nie wariują. Ja po całym dniu sam na sam z synem czasami mam ochotę zamknąć się w ciszy, chociaż na pięć minut.

Tym razem to Storm jest drugim głównym bohaterem i na początku go nie polubiłam, za to jak się zachował. Jednak im dalej czytałam tę książkę i okrywałam kolejne sekrety to coraz bardziej zaczynałam go lubić. Swoje w życiu też przeszedł i po tym wszystkim miał prawo sądzić, że to nie on jest ojcem dziecka Sammer.

Książki autorstwa Anny Wolf uwielbiam i na tej również się nie zawiodłam. Czytało mi się ją bardzo szybko. Co do zakończenia to już się bałam, że nie skończy się po mojej myśli, jednak całe szczęście się udało. Na koniec autorka zrobiłam nam również przedsmak tego, o czym i o kim będzie kolejny tom, więc ja już się nie mogę doczekać.

Informacje dodatkowe o Storm:

Kup książkę Storm

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...

Ryzyko gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ryzyko gangstera

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce!„Mafia to ja”.Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną...

Forget Me Not
Julie Soto